I showroom – Vize AS 2021

Svět se mění a my s ním. Rok 2020 změnil v našich životech snad všechny již zaběhnuté zvyky. Slovo VIRTUÁLNÍ se začalo skloňovat ve všech pádech a téměř každá věc se dá již sehnat, koupit nebo třeba i prožít virtuálně...

I showroom – Vize AS 2021

Vítejte v AS budoucnosti

Náš AS svět se také změnil. Pandemie Covid 19 nás přiměla se přizpůsobit potřebám, novým zvykům našich klientů a také době. Tušili jsme, že to jednou přijde a že pro nás bude velkou výzvou se rychle zorientovat a vykročit směrem, který je pro nás skokem do budoucnosti.
  • před rokem a půl jsme tak začali k našim vozům tvořit virtuální prohlídky interiérů
  • letos na jaře jsme přidali videa
  • v roce 2021  budeme mít postupně k našim vozům nově “něco” co  se právě v těchto dnech rodí pod rukama 12ti členného týmu programátorů a modelářů v srdci Prahy.
Třeba si teď říkáte, že jsou některé vyspělé automobilové značky ještě dál ve svých digitálních prezentacích než jsme byli doteď. Máte pravdu, ale my teď chceme zkusit jít ještě mnohem dál. Až tam, kam nás jen nejvyspělejší současné technologie pustí. Tam, kdy Vám zážitek z našeho AS showroomu doslova přeneseme až domů – 1:1.

AS showroom u vás doma

Vykročili jsme vstříc technologii iShowroom a čistokrevné VIRTUÁLNÍ realitě, vstříc Vám – našim klientům, fanouškům, přátelům, obdivovatelům a možná i nepřátelům. Chceme tak nastavit zcela nové limity, chceme smazat pomyslnou vzdálenost mezi námi a vámi, nabídnout Vám ještě mnohem víc….Víc možností, víc zážitků, víc radosti, víc života – i když virtuálně.

Chceme, aby se každý, ať už je kdekoliv, mohl procházet po našem AS showroomu v Praze – neomezeně a z jakéhokoliv úhlu pohledu si prohlížet vystavené vozy, konfigurovat, komunikovat s našimi prodejci a využívat další služby, které budeme postupně přidávat pro maximální pohodlí našich klientů.

To, že si vybraný vůz pak VIRTUÁLNĚ umístíte do své garáže, před dům, domů na stůl, a nebo pod vánoční stromeček je už jen na Vás. Pojd’me spolu začít objevovat virtuální svět prodeje vozů a potkávat se bezpečně, kdykoliv se Vám bude chtít…

I showroom – Vize AS 2021

Super Vánoce

Chceme Vám letos dát něco, co jste možná ještě nikdy neviděli, chceme vám dát opravdový vánoční zážitek. Snad se nám to podaří a prožijete letos Štastné a Veselé Vánoce i díky našemu dárku. Každý z Vás jej může dostat a užít si #autasupervanoce po svém, u sebe doma nebo kdekoliv, kde mu bude dobře.

I showroom – Vize AS 2021

AS PF 2021

Až si naše PF2021 rozbalíte, budete koukat a pravděpodobně vyslovíte slůvko, které jsme vyslovili i my 🙂 Pochlubte se nám, kam jste si náš dárek co nejoriginálněji umístili.

Aplikaci Auta Super PF najdete na App Store a Google Play Store.

I showroom – Vize AS 2021

Soutěž

Ten z Vás, který PF vyfotí a nasdílí s #autasupervanoce na náš Instagram @autasuper a mezi své přátele, vyhraje něco unikátního, opravdového…

Za nejrealističtější fotografii našeho dárku PF2021 a za nejvíce přátel, kterým následným zasláním a sdílením na sociálních sítích s #autasupervanoce uděláte radost, vyhrajete:

První a zcela unikátní vstup do virtuálního AS showroomu s vaším novým headsetem, který od nás obdržíte.

Právě Vy tak přestřihnete pásku ke zcela novému AS iShowroomu a započnete novou éru.Vítěze dále čeká návštěva našeho fyzického showroomu, slavnostní předání AS brýlí, návštěva našeho partnera pro digitalizaci a úplně první procházka po AS iShowroomu kompletně ve virtuální realitě s doživotním vstupem do VIP zóny. Odvoz domů v luxusním voze, catering, video a fotografie samozřejmostí.

Těšíme se na Tebe, Tým AS

I showroom – Vize AS 2021

podmínky soutěže

  • stáhnout si aplikaci Auta Super  PF
  • sledovat profil AutaSuper na Instagramu
  • dárek co nejrealističtěji vyfotit a sdílet s #autasupervanoce na sociálních sítích, a s co nejvíce svými přáteli, kterým jej můžete poslat také.

Nejoriginálnější provedení dárku se cení, stejně jako co nejvíce Vašich sledujících přátel.

trvání soutěže

Začínáme 22.12.2020 a končíme 10.01.2021.

Výherce vylosujeme v týdnu od 11.01.2021 a pak už se spolu domluvíme na termínu návštěvy a předání dárků a zážitků.

 

aplikace as

Ve správný čas se naše mobilní aplikace promění ve vstup do AS iShowroomu, tak se v lednu těšte na zprávu od nás.

upozornění

Ne všechna mobilní zařízení podporují tuto technologii. Kvalita zobrazení a plynulost pohybu závisí na vyspělosti hardwaru a síle internetového připojení.

Podporovaná zařízení:
App Store: Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1st generation), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2nd generation), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPad Pro (12.9‑inch), iPad Pro (12.9‑inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad (6th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (11‑inch), iPad Pro (11‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (11‑inch) (2nd generation), iPad Pro (11‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation), iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (4th generation), iPad Air (4th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad (8th generation), iPad (8th generation) Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch (7th generation)
Google PLAY: https://developers.google.com/ar/discover/supported-devices#google_play_devices

Přejít zpět