Přijďte si pro auto, máme jich fůru

Denně na vás v novinách vyskakují depresivní titulky připomínající, že automobilů je na trhu jako šafránu? My můžeme mluvit jen za sebe – jestli potřebujete dobrý vůz, přijďte si ho k nám koupit. V Auta Super máme super aut dostatek.

Přijďte si pro auto, máme jich fůru

Zakládáme si na tom, že jsme něco jako ostrůvek pozitivní deviace. Pro svoje klienty fungujeme jako oáza hojnosti, do níž je starostem sužujícím okolní motoristický svět vstup zakázán. Potřebujete auto? Rádi vám ho prodáme. Bez čekání, zbytečného otálení, hned teď. 

Samozřejmě žijeme v reálném světě. Jsme si dobře vědomi toho, jak tíživá je aktuální situace. Koronavirus, nedostatek čipů, odstávky výroby, nedostatek nových vozů, nekonečně dlouhé čekací lhůty, masový přesun zájmu zákazníků od aut, co právě sjela z výrobní linky, k ojetinám… Víme, pro nikoho to teď není snadné.

Přijďte si pro auto, máme jich fůru

Každý den čerstvá, jako housky na krámě

Globální problémy vyřešit nesvedeme, tím víc se ale v Auta Super dál snažíme dělat to, co umíme nejlíp. Usilovně pro vás vyhledáváme ty nejlepší prémiové vozy. Možná teď auto nutně potřebujete, možná si jen chcete udělat radost (vždyť jaro už je doopravdy za dveřmi!) To je fuk. Makáme na tom, abyste vždy měli z čeho vybírat.

Toužíte po černém obleku s proužkovanou kravatou? Nebudeme vám vnucovat šedý s puntíkatým motýlkem. Chcete takovou značku, a tak není důvod, abyste kupovali makovou. 

Nikdy neuslyšíte: Auta došla, přijďte zase za týden. Rozšiřujeme nabídku každý den, takže každý den vám umíme nabídnout čerstvé zboží. Schválně se podívejte na naši nabídku

Přijďte si pro auto, máme jich fůru

Tohle musíte vidět

A jestli vám některý vůz padne do oka, určitě se na něho přijďte podívat „naživo“. Auta možná nemají duši, ale zcela jistě má každé z nich ducha, kterého poznáte jedině při osobním kontaktu. Při té příležitosti se zároveň seznámíte s naším hostivařským showroomem, provedeme vás tu a všechno ukážeme.

Auto si většina z nás nepořizuje každý den, a tak chceme, aby pro vás byl nákup neopakovatelný zážitek, samozřejmě ten nejpříjemnější. Rozšiřujeme služby a s tím i řady našich šikovných kolegů, protože marná sláva – všechno je o lidech. A hned pak o autech. 

Přejít zpět