OBSLUHA BEZKONTAKTNÍ MYČKY AUT – UNHOŠŤ U KLADNA, OVČÁRY U KOLÍNA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hledáme novou posilu na pozici obsluhy bezkontaktní myčky aut v Ovčárech u Kolína, Unhošti a Českých Budějovicích.  Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:
• asistence klientům při uvedení myčky do provozu nebo platbě
• navádění vozidel do mycí linky
• v případě potřeby a možností výpomoc s mytím a čištěním vozu
• udržování pořádku na celém pracovišti
• péče o klienty

Požadujeme:
• praxe na pozici Obsluha mycí linky je vítána
• čistý trestní rejstřík
• částečně technickou zdatnost (malé opravy, mytí mycí linky)
• min. výuční list
• hmotná zodpovědnost
• slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochota
• komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme:
• dlouhodobá práce
• stabilní pracoviště v AS Superwash spadající do skupiny AS Auta Super
• práce na DPP, OSVČ nebo dle domluvy
• zaškolení je samozřejmostí
• bonusy
• pevný výplatní termín

Pracovní doba:
• PO-PÁ SO-NE nebo dle domluvy
• možnost práce přesčas, práce o víkendech
• nástup IHNED

Životopis zasílejte na hr@as-superwash.cz

Více na:
www.as-superwash.cz

Přejít zpět