Abyste je viděli, ještě než je uvidíte (naživo)

Překvapení jsou fajn, ale ne vždycky. Snažíme se vám zprostředkovat co nejpřesnější představu o nabízených vozech, a to dřív než k nám přijdete. Chceme, abyste měli informace, ale hlavně dojmy a emoce. Vidět, vnímat a cítit, je víc než jen číst.  

Abyste je viděli, ještě než je uvidíte (naživo)

Nedělají to tak všichni. Ale my si na co nejlepší vizuální prezentaci dáváme hodně záležet, protože luxusní automobily, které vám nabízíme, si to zaslouží. A hlavně si to zasloužíte vy. Super věci patří do rukou super lidem.

Vlastně to bereme poctivě od samého začátku. Auta do nabídky pečlivě vybíráme – máme přísná kritéria, co se týče stáří, počtu najetých kilometrů a technického i právního stavu. A jakmile se rozhodneme vůz přijmout, postaráme se o něj jako o vlastní. Dáme ho do pořádku, aby vypadal jako nový. Čistíme, leštíme, voskujeme, prostě zapracujeme na něm, aby získal původní „lesk a slávu“. Je jasné, že když už tak dobře vypadá, chceme ho ukázat světu – tedy vám! A tím se dostáváme ke zmíněné prezentaci.

Abyste je viděli, ještě než je uvidíte (naživo)

Špičková kvalita nutná

Kvalitní fotografie ve vysokém rozlišení jsou samozřejmě základ. Že je necvakáme na mobil, ale pořizuje je profesionální fotograf, je snad samozřejmé. (Už jste někdy zkoušeli fotit v interiéru auta? Jestli ano, víte, že vytvořit dobrý, tedy věrohodný a nezkreslený obrázek je pro laika vážně oříšek.)

A konečně třešinkou na dortu je virtuální prohlídka, kdy si můžete (obrazně) nastoupit do kteréhokoliv vozu, který vás zaujme, a vyzkoušet si, jak se v něm budete cítit. Prohlédnete si všechny detaily interiéru – je to, jako kdybyste otáčeli hlavou a podrobně zkoumali, co je před vámi, jak to vypadá vzadu, nahoře i pod vašima nohama. (Všechny virtuální prohlídky jsou dostupné na www.autasuper.com/virtualni-prohlidky.)

Abyste je viděli, ještě než je uvidíte (naživo)

Jde o zážitek

I v tomto případě dbáme na profesionální zpracování s pomocí špičkové techniky. Práce na vizuální prezentaci na takové úrovni si samozřejmě u každého automobilu žádá několik hodin a také něco stojí. Ale bez takové investice by naše snaha pomoci vám s výběrem ještě před návštěvou přišla vniveč. A my chceme, abyste přišli do showroomu a mohli se pozdravit s autem, které jste si prohlédli, jako se starým známým.

Jak víme z vlastní statistiky, naše úsilí se nemíjí účinkem. Virtuální prohlídku automobilu si dopřeje 78 procent návštěvníků webu Auta Super. A protože 62 procent dává přednost přístupu z mobilu před počítačem, dbáme na to, aby i desktopová verze nabízela stejně komfortní zobrazení jako ta mobilní.

Dobře víme, že auto za pár milionů si většina zákazníků nepořizuje každý den. Proto si zasloužíte, abyste měli koupi spojenou s příjemným zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Přejít zpět