AS Performance vymazlí i vaše auto. Podívejte se na web, co všechno umí

Dopřáli jste si vysněný model: oku lahodící křivky, silný motor, komfortní interiér. Víte, že může být ještě lepší? Nejde o dokonalost, ale o úpravy, které promění váš automobil v unikát a dodají mu schopnost plnit všechna vaše očekávání. AS Performance tahle kouzla dobře zná – schválně, mrkněte na nový web as-performance.cz. Věřte, že všechno se dá vylepšit. Úpravy se mohou ubírat mnoha směry – auto může získat vzhled více podle vašeho gusta, být silnější, pohodlnější nebo lépe chráněné před vnějšími vlivy. Záleží, co byste rádi. Při rozhodování vám může pomoci pohled na konkrétní realizace, které najdete na stránkách AS Performance.

AS Performance vymazlí i vaše auto. Podívejte se na web, co všechno umí

Chcete pár tipů na vylepšení? Tady jsou.

● Pořiďte ochrannou fólii
Velmi populární jsou ochranné polyuretanové fólie v lesklém, nebo matném provedení, jež k autu nepustí kamínky, sluneční paprsky, vodu, prach ani nešikovné řidiče. Fólie, které lze kdykoliv „bezbolestně“ odstranit, jsou navíc samy sobě lékařem – kdykoliv se objeví škrábanec, sám se v teple zacelí.

● Zatmavte skla
Slunce mění váš vůz v gril na kolečkách? Připadáte si v autě jako ve vitríně? Možná nevíte, že tónovaná skla dokážou zadržet až 92 procent tepelného záření a 99 procent UV záření. Záleží, jakou propustnost vyberete. A že nikdo zvenčí neuvidí na sedadle pohozenou svačinu ani náramek s brilianty, je víc než jisté.

● Chtějte renovaci laku
Život na ulici je drsný pro každého a i pro auto znamená vybledlý lak, spoustu šrámů a promáčklin. V AS Performance dokážou díky pečlivé renovaci vrátit karoserii do původního stavu. Se speciální keramickou ochranou bude lak na autě tvrdý jako sklo.

● Nainstalujte antiradar
V ČR jsou zcela legální, tak proč nevyužít varování, že byste si měli dát větší pozor? Můžete si vybrat mezi pevně zabudovaným antiradarem, jenž je dražší, ale zase citlivější, a přenosným zařízením, které se hodí, vlastníte-li víc aut.

● Objednejte si úpravy motoru
Přejete si zvýšit výkon a snížit spotřebu auta? Chip tuning už dávno není záležitostí motoristických fanoušků a nadšenců ve věku osmnáct plus. Ve spolupráci s firmami Quantum Chip Tuning a Revo vám AS Performance bezpečné̌ upraví prakticky cokoli, ať̌ už̌ jde o launch control, nebo chování motoru při studeném startu.

A to jsme samozřejmě nevyjmenovali všechny služby. Toužíte po body kitu, instalaci jakéhokoliv bezpečnostního systému, přečalounění interiéru do kůže, montáži jakéhokoliv audio či multimediálního systému? Vyzkoušejte, kde má AS Performance svoje limity. Jestli ovšem na nějaké narazíte.

Přejít zpět