AS SUPER CLUB – EXLUZIVNÍ TRACKDAY NA OKRUHU V BRNĚ

Připravili jsme pro vás exkluzivní trackday na Masarykově okruhu v Brně. Těšit se můžete na minimální provoz na trati, klubovou atmosféru se zákazníky Auta Super, doprovodný program a skvělý catering.

AS SUPER CLUB – EXLUZIVNÍ TRACKDAY NA OKRUHU V BRNĚ

Exkluzivní červnový termín v hlavní sezoně na legendárním Masarykově okruhu, který se proslavil mistrovstvím světa silničních motocyklů MotoGP. Na trati s délkou 5 403,19 m se můžete těšit na celkem 14 zatáček a převýšení 73,75 m, přičemž nejprudší stoupání má 7,3 %. Svými parametry i zázemím se Masarykův okruh řadí k největším ve střední Evropě.

Trackday s open pitlane formátem je určen pro skupinu zákazníků Auta Super. Bude tak zajištěn maximální komfort pro všechny účastníky s minimálním provozem na trati a klubová atmosféra. Se správnou okruhovou stopou a ovládáním výkonného auta vám poradí profesionální instruktor. K dispozici bude po celou dobu akce.

V hlavním boxu najdete technickou podporu, která vám pomůže s nastavením vašeho auta nebo správnými tlaky v pneumatikách. Součástí každé vstupenky je catering přímo v boxech a fotografie od profesionálního fotografa. Přímo v areálu automotodromu je čerpací stanice Benzina s dostupným vysokooktanovým benzínem.

Přejít zpět