AS SuperCare jede na plné obrátky

Tahle naše servisní služba funguje jako vstřícný kamarád, ochotný soused nebo prakticky založená teta, která za vás zařídí vše, co zařídit potřebujete. Servis, STK, přezutí pneumatik, vypulírování vozu. Cokoliv, bez zbytečného zdržování a starostí navíc.

AS SuperCare jede na plné obrátky

Moc dobře víme, kolik času a nervů sebere péče o auto. Když zrovna není na pořadu dne pravidelný servis, potřebujete na estékáčko nebo vyměnit pneumatiky před sezónou. Nemluvě o tom, že jste nedej bože promáčkli blatník, a tak nezbývá než zajet na pojišťovnu a zařídit opravu automobilu.

Na tohle přece nebudete plýtvat drahocennou dovolenou nebo si brát neplacené volno! Proto jsme taky vymysleli praktické řešení – necháte auto u nás a my zajedeme, kam je potřeba, a uděláme všechno za vás.

Jestli chcete vědět, co pro vás zajišťujeme nejčastěji, tak jsou to:

● garanční prohlídky v autorizovaných servisech,
● pojistné události
● přezutí vozu a další služby pneuservisu v našem AS Pneucare
● a zařizujeme i služby AS Performance, nejvíc ochranné PPF polepy.

AS SuperCare jede na plné obrátky

Abyste měli představu, jen od začátku letošního roku jsme v AS SuperCare vyřídili 557 objednávek v celkové výši více než 6,5 milionu korun, přičemž nejdražší servisní zakázka byla v hodnotě téměř 200 tisíc korun. Bereme ta čísla hlavně jako důkaz projevené důvěry, která nás hřeje u srdce. Jestli pro vás můžeme něco udělat, jste očekáváni.

Přejít zpět