Super péči si užije každý vůz

Jak asi víte, koupí auta jízda teprve začíná. Záleží nám na tom, aby byla vždy příjemná a bezproblémová, proto pod hlavičkou AS Supercare nabízíme veškerou péči, jakou váš automobil potřebuje. Jaké procedury mu objednáte?   

Super péči si užije každý vůz

Kabát má čistírnu, šperk zlatníka, piano ladiče a auto automechanika. Sedí to? V případě automobilu a AS Supercare ne tak docela. Pozornost, kterou věnujeme vozům, je nejen vysloveně „lékařská“, ale zahrnuje i kosmetické a stylistické zásahy.

Stručně řečeno, jde o údržbu automobilů ve jménu zdraví i pěkného vzhledu. Odvoz na pravidelnou servisní prohlídku je samozřejmost. Co tam máme dál?

● Obstaráme nové obutí
Pneumatiky fungují jako boty, proto jsou alfou a omegou bezpečné a komfortní jízdy. V AS Pneucare vyměníme gumy i komplet celá kola, samozřejmě včetně vyvážení. Zajistíme geometrii, opravíme disky.

● Zařídíme, aby zářilo čistotou
Budete mít auto jako ze škatulky. Vyčistíme ho uvnitř i zvenčí, vyleštíme karoserii, až se bude blýskat. Taky zajistíme ochranu laku před poničením.

● Nejede? Půjčíme vám jiné
Postavil si váš automobil hlavu a nechce se ani o metr hnout? Nebo jste nedejbože havarovali a nemáte čím jezdit? Připravíme vám náhradní vůz, dokud ten váš nebude zas v pořádku.

● Dáme vám klíč k myčce
Dobijte si kredit a auto se může ve kterékoliv z našich ekologických myček sítě AS SuperWash „sprchovat“, jak se mu zlíbí. Nabízíme i další neodolatelné čisticí a zkrášlovací procedury.

● Proměníme ho k nepoznání
Jsme machři na změnu vizáže aut. Umíme aplikovat polepy (včetně těch reklamních), nanášet PPF ochranné fólie i tónovat skla. Vaše auto bude jiné než dřív a kromě vás už nikdo neuvidí, jak vypadá uvnitř. Ale tím služby AS Performance zdaleka nekončí. Návštěva myčky ani běžné čištění nestačí? Objednejte si detailing. Chcete zvýšit výkon vozu, vytunit ho, nebo nainstalovat antiradar? Žádný problém, dejte vědět, zařídíme.

Jak jste si všimli, Supercare na tři kouzelné oříšky nehraje. Splní vám i autu všechna přání, ještě než je stačíte vyslovit. Tak co to bude?

Přejít zpět