Bez PPF fólie auto do dopravní divočiny nepouštějte

Když svítí slunce, mažete si kůži opalovacím krémem. Na túru si vezmete dlouhé kalhoty, abyste si nepoškrábali nohy. A svoje nové auto byste pustili na silnici jen tak? V AS Performance mu oblečeme neviditelnou PPF fólii, takže lak zůstane bez poskvrnky.

Bez PPF fólie auto do dopravní divočiny nepouštějte

Lak je pro auto jako kůže. Něco vydrží, to dá rozum, ale nemůžete po něm chtít nemožné. „Nepřátel“ okolo jsou mraky. Odlétávající štěrk, prach, voda, pomstychtiví ptáci, kteří si pletou váš vůz s toaletou, nešikovní řidiči, co otevřou dveře od auta, aniž by si všimli, že stojí hned vedle toho vašeho. A to nepočítáme pražící slunce, pod jehož UV zářením si jen málokterá barva uchová svou sytost.

Jestli chcete, aby lak na vašem krásném, zánovním voze pořád skvěle vypadal, pomozte mu.
Jak? K pojištění, které jistě máte, přidejte ochranu pomocí PPF fólie. Můžete to klidně zařídit hned. Zastavte se v AS Performance cestou od nás, rádi to pro vás udělají. AS Performance totiž sídlí jen pár metrů od Auta Super.

Bez PPF fólie auto do dopravní divočiny nepouštějte

Pracuje, i když ji nevidíte

Úkolem PPF fólie (Paint Protection Film) je skutečně jen chránit. Jinak je čirá a okem neviditelná, a proto taky nijak nezmění vzhled vašeho auta. Leda byste upřednostnili matnou variantu před lesklou. Ale tady záleží jen na vašich estetických preferencích, funkčnost je v obou případech stejná.

Tloušťka polyuretanové vrstvy pak odpovídá tloušťce vrstvy běžného laku.

Bez PPF fólie auto do dopravní divočiny nepouštějte

Ochrana zvenčí i uvnitř

Hodně práce fólie odvede, když si ji necháte nalepit na předek vozu, na nárazník, kapotu a blatníky za koly. Ale stejně tak vám s ohledem na časté parkování u supermarketu poděkují za ochranu i dveře. Co si budeme povídat, samozřejmě nejlepší je potáhnout celou karoserii. A klidně i světla a sloupky, vždyť fólie je neviditelná.

Možná netušíte, že dobře poslouží i v interiéru, kde sice kamínky nepoletují, zato riziko poškrábání je i tady. Dekorativní lišty z hliníku, chromu, ale i ze dřeva, lesklé plasty a třebas i displeje, tam všude je fólie užitečná.

Bez PPF fólie auto do dopravní divočiny nepouštějte

Sama sobě doktorem

Víte, že je taky tak trochu kouzelná? Připomíná ještěrku, která když přijde o ocásek, má jistotu, že jí časem znovu naroste. PPF fólie sice nepatří mezi živé tvory, ale díky tzv. self-healing efektu umí za tepla sama zacelit případné škrábance. Z toho vyplývá, že vaše auto bude vypadat pořád skvěle!

Tím „pořád“ myslíme klidně až 10 let, protože takovou trvanlivost fólie výrobce zaručuje. A kdyby vás z nějakých důvodů přestala na autě bavit? Není problém ji kdykoliv na požádání odstranit. Je to bez rizika, najdete pod ní lak v původním stavu.

Přejít zpět