Chcete auto? Máme ho pro vás hned!

Ti, kdo teď mají v plánu koupit vůz, jsou v nelehké situaci. Výroba nových automobilů během pandemie výrazně klesla, a tak se dnes na nové auto čeká rok, klidně i dva. Patříte mezi postižené a trpělivost není vaše silná stránka? U nás pořídíte super bourák ještě dnes. Bez nadsázky.

Chcete auto? Máme ho pro vás hned!

Loňský rok byl pro podnikatele v autoprůmyslu opravdová noční můra. Nikdo nevěděl, co bude za den, za týden, natož za měsíc, firmy se potýkaly s výpadky v dodávkách, ceny materiálů vystřelily nahoru. Výroba aut a také prodeje naopak spadly dolů – statistika Evropského sdružení výrobců automobilů (ACEA) zmiňuje skoro čtvrtinový úbytek, v ČR se mluví o meziročním poklesu o pětinu.

A letošek? Rádi bychom napsali, že vše špatné je minulost, ale covidové důsledky mají bohužel dlouhodobější trvání. Výrobci se stále potýkají s nedostatkem autodílů, takže produkce kulhá a skladové zásoby automobilových dealerů mizí jako pára nad hrncem.

Chcete auto? Máme ho pro vás hned!

U nás čekat nebudete

V Auta Super je to jiné. Nepřeháníme, když říkáme, že automobilů máme dostatek. Jaký model vám padne do oka, v tom také odjedete. Všechno jsou to vozy, které mají na tachometru minimum najetých kilometrů, jsou maximálně tři až pět let staré, a přitom se jejich motor už naučil pracovat na plné otáčky. Předností aut, která prodáváme, je tedy zajetý stav a zároveň podstatně nižší cena v porovnání s „nováčky“.

Jistě víte, že sotva nové auto vyjede ze showroomu, ztrácí na hodnotě i třetinu své původní ceny. Je tedy otázka, jestli to stojí za to: Chcete čekat řadu měsíců na naleštěný vůz vonící novotou, abyste byli hned při první projížďce svědky obrovského propadu jeho ceny? Nebo budete raději ti, kdo se frustrujícímu zážitku vyhnou a koupí zkušený vůz za příjemné peníze?

Jak říkáme, jestli se vám líbí ta druhá možnost, my jsme připraveni. Máme na skladě řadu luxusních modelů, stačí si vybrat.

Chcete auto? Máme ho pro vás hned!

Přejít zpět