Chcete ho dovézt, abyste se mohli svézt?

Myslíme auto, samozřejmě. Čekání je otravné, zvlášť když je moc dlouhé. Jenže pokud dnes chcete koupit vůz, ať nový, nebo zánovní, bez trpělivosti se neobejdete. Ledaže… byste se rozhodli nechat si vysněný automobil dovézt z ciziny. Zařídíme to, stačí říct. 

Chcete ho dovézt, abyste se mohli svézt?

Jediné, co potřebujeme, je znát vaši představu. Jaké auto si vlastně přejete? Nespěchejte, v klidu se usaďte se do křesla, zavřete oči a promítněte si v duchu svůj motoristický „filmeček“. Co vidíte?

Proháníte se mezi toskánskými vinicemi v ohnivě rudém, bleskurychlém Ferrari? Projíždíte ve svém luxusním BMW Mnichovem, kde vás čeká důležitá schůzka s obchodním partnerem? Užíváte si pomalou jízdu v komfortním Rolls-Royce a kocháte se svěží zelení anglického venkova?

Jednoduché, rychlé, bezpečné

Fantazii se meze nekladou, a proč by taky měly? My vám „váš“ vůz najdeme, ať je kdekoliv, a dovezeme. Nebojte se, nebude to trvat dlouho. Máme přehled o trhu a letité zkušenosti. A hlavně víme, že rychlost dodání je pro vás důležitá. Takže řeč je řádově o dnech až týdnech (ve výjimečných případech). Zaručeně to bude kratší doba, než jakou byste museli vydržet čekat na nový vůz.

Co budete mezitím dělat vy? Pracovat, koukat na Netflix, chodit ven se psem, hrát fotbal nebo číst romány. Prostě všechno to, co děláte normálně. Nový miláček přijede až před váš dům. A hned pak můžete vyrazit na první projížďku!

Měli byste vědět, že tuhle službu poskytujeme s nulovým rizikem. Než vám auto dovezeme, pořádně ho prověříme, abychom do budoucna vyloučili jakékoliv nemilé překvapení. Ani o papíry se starat nemusíte, ty už budou vyřízené. Zajistit kompletní registraci i registrační značky je součástí našeho úkolu.

Chcete ho dovézt, abyste se mohli svézt?

Rádi zhmotňujeme sny

Vypadá to jednoduše, že? Někdy je to menší výzva, jindy větší. Ale my rádi zhmotňujeme sny našich klientů. Vlastně je to náš velký koníček, kdy se pak s potěšením kocháme pohledem na radost ze splněného přání.

V poslední době se kocháme čím dál častěji, protože vás, kteří si přejete dovézt auto ze zahraničí, stále přibývá. To ale neznamená, že by snad měla narůst doba, kdy vám vůz dodáme. Nesedíme s rukama v klíně. Nabrali jsme nové šikovné lidi, aby to pěkně odsýpalo. A zároveň jsme zapracovali na logistice, kterou zajišťujeme vlastními silami. Pro transport vozů jsme si pořídili vlastní Mercedes Benz Sprinter 519 V6 CDI 5,5T KEGGER. Možná už brzo na něm přisviští váš nový vůz!

Chcete ho dovézt, abyste se mohli svézt?

Přejít zpět