Dáváte přednost většímu luxusu než kdykoliv dřív

Od začátku roku jste si z Auta Super odvezli 540 vozů, z nichž padesátka měla na visačce připnutou cenu přes 4 miliony a dalších 17 dokonce víc než 6 milionů. Jsme rádi, že vás přibývá. Těch, kdo chtějí pro sebe jen to nejlepší. To si totiž zaslouží každý.

Dáváte přednost většímu luxusu než kdykoliv dřív

Víme, že tradičně máte v oblibě spolehlivé německé vozy. Úplně nejvíc Mercedes-Benz, ideálně třídy G, GLS a GLE, ale také BMW. Jen za první pololetí letošního roku jste si u nás koupili 300 vozů těchto značek. A za stejnou dobu mezi vámi narostl počet těch, kdo byli připraveni sáhnout do peněženky ještě hlouběji, aby si dopřáli něco fakt výjimečného. Ne proto, že bychom je k tomu snad přiměli zdražením. To vážně ne. Je za tím skutečně přání těšit se z maximálního luxusu.

Ukazují nám to i čísla. Jen abyste věděli: průměrná cena prodaného automobilu v Auta Super za uvedený půlrok vzrostla na 2 150 000 korun, což je o 350 tisíc korun víc než ve druhém pololetí 2022 (tehdy to bylo 1 800 000 korun).

Dáváte přednost většímu luxusu než kdykoliv dřív

Ty vašemu srdci nejdražší

Dva vůbec nejdražší prodané vozy měly na kapotě ikonickou sošku Spirit od Ecstasy. Ano, šlo o Rolls-Royce Wraith za 8 577 670 Kč a Rolls-Royce Ghost za 8 533 508 Kč. Třetím nejdražším automobilem pak byl Lamborghini Urus v ceně 7 899 000 Kč … Navnadili jsme vás? Protože například Urus máme teď opět v nabídce – a k tomu samozřejmě další motoristické perly. Vévodí jim další výjimečný Rolls-Royce, tentokrát model Cullinan. Měli jste možnost se s ním seznámit?

Stojí 13 milionů. Je to moc, nebo málo? Vzhledem k tomu, že za tuhle sumu získáte vůz, který je přesně takový, o jakém jste snili, je to férová cena. Když si kupujete rollse, někde je tohle jen marketingový slogan, ale v případě britské automobilky, pro niž je svatý individuální přístup, dokonalé materiály a ruční výroba, jde o povzbuzení, abyste odvázali ze řetězu svou představivost a vyslovili nahlas, na co se neodvažujete pomyslet. Limit je totiž pouze na straně zákazníka. A Cullinan? Tohle komfortní SUV se bude starat o vás, ne vy o něho. Chod motoru neuslyšíte, zato ostatní vaše smysly budou šťastné. Minimalistický design, spousta místa, dokonale pojatý interiér, perfektní materiály a zpracování. To musíte vidět a zažít!

Přejít zpět