Dovezeme vám vysněné auto. Z Evropy až před dům

S auty je to jako s jakýmkoliv jiným zbožím. Nemáte-li konkrétní představu, vidíte obchody přetékající počítači, lednicemi, pohovkami nebo botami. Jakmile ale přesně víte, co chcete, zpravidla odejdete s nepořízenou. Jasně, je to šatní skříň z borovice, ale rozměry a odstín materiálu nevyhovují. Videokamera? Dobrá značka, ale špatné parametry a chybějící funkce. Pro prémiový vůz platí to samé. Na rozdíl od nábytku a spotřební elektroniky je ale luxusní auto podstatně nákladnější. A když už jste připraveni utratit hromadu peněz, máte snad dělat kompromisy? To byste si dlouho vyčítali. Navíc k ústupkům není důvod. Ještě jsme tady my.

Dovezeme vám vysněné auto. Z Evropy až před dům

Křižujeme po celé Evropě

Může se klidně stát, že váš sen je natolik speciální, že v Auta Super takové auto nenajdete (jakkoliv si zakládáme na velikosti nabídky). To ale neznamená, že vás pošleme domů s prázdnou. Naopak, dobrodružství teprve začíná.

Dovezeme vám téměř jakýkoliv vůz, od „obyčejného“ Passata za milion až po unikátní Morgan. Když někdo sní o tak výjimečném, sportovně založeném elegánovi, byl by nutně zklamaný, kdyby mu někdo nutil jakékoliv tradičnější auto – jen proto, že taky dobře jezdí. Ctíme specifika vašich přání, ať se týkají technických parametrů nebo těch estetických.

Dovezeme vám vysněné auto. Z Evropy až před dům

Jen převezmete klíčky

Jak to probíhá? Buď si sami vytipujete vůz v zahraničí, čímž myslíme celou Evropu, a pověříte nás zařízením ostatního. Anebo popíšete, co máme hledat, a my sami zapátráme.

Vlastně je to to jediné, co musíte udělat. Zbytek je na nás: vůz zarezervujeme, zajistíme prohlídku v cizině naším technikem, auto dopravíme do Česka a přihlásíme. A samozřejmě pomůžeme s financováním i pojištěním, je-li to třeba. Nakonec zazvoníme u vás doma a vy jen sejdete k brance a převezmete si klíčky.

Jednoduché, že? A jak pozorujeme na aktuálně vzrůstajícím zájmu o tuhle službu, tak zřejmě i lákavé. Jak jistě víte, automobilky si zoufají kvůli nedostatku čipů. Jejich absence výrobu aut leckde ochromila, jinde úplně zastavila. A v dohledné době se situace nejspíš nezlepší. Kdo chce nový prémiový vůz, musí se postavit do dlouhé fronty a pár měsíců si počkat. Anebo si vybrat nějaký pěkný kousek mezi vozy, které už mají zkušenosti z provozu, jen parkují o pár tisíc kilometrů dál. Dejte nám pár dnů a auto budete mít doma.

Dovezeme vám vysněné auto. Z Evropy až před dům

Přejít zpět