Jak se vám líbí interiér auta? Pokochejte se online

Značka vozu, jeho velikost, spotřeba, údaj na tachometru, dostupnost náhradních dílů… o výběru auta, nejen toho ojetého prémiového, rozhoduje spousta věcí. Pro a proti mohou mluvit faktické informace, ale i pocity. Kdo by si koupil auto, které se mu nelíbí anebo se v něm necítí dobře? Proto je také na webu Autasuper.com  a také na Tipcars.com  u každého z nabízených vozů dostupná věrná online prohlídka interiéru. Jaké to je usednout do auta, které byste si tolik přáli mít? Online prohlídka vnitřku vozu dokonale simuluje dojem, jaký byste získali, kdybyste se skutečně ocitli uvnitř na sedadle řidiče. Není sice dotyková, ale umí oslovit vaše smysly a spustit představivost. Tušíte, jaké by bylo uchopit volant, sevřít řadicí páku, uslyšet zaklapnutí bezpečnostního pásu, přejet dlaní po tkanině sedadla…

Jak se vám líbí interiér auta? Pokochejte se online

360 stupňů kolem dokola

Tak, stačilo kliknout myší a jste ve virtuálním prostoru. Před sebou máte volant a palubní desku, vidíte uspořádání jednotlivých prvků. Vyhovuje vám? Podíváte se doprava na sedadlo spolujezdce. Bude se na něm vašemu partnerovi, kolegovi, příbuznému dobře sedět? Otočíte se za sebe, abyste omrkli zadní sedačky, a protože v online prostoru neplatí limity našich fyzických schránek, nic vám nebrání otočit „hlavou“ kolem dokola a vrátit se pohledem zpátky k volantu. Díky ikonce automatického otáčení přitom ani nemusíte hýbat myší.

Až vás to přestane bavit, zkontrolujete prostor pod nohama a pak strop, případně si obraz kdykoliv přiblížíte či oddálíte, abyste dobře viděli detaily (obraz je ve vysokém rozlišení), nebo naopak získali odstup.

Schválně si to sami vyzkoušejte na https://www.autasuper.com/virtualni-prohlidky.

Jak se vám líbí interiér auta? Pokochejte se online

Je to pracné, ale výsledek stojí za to

Vytvořit takovou virtuální prohlídku není vůbec snadné, tedy aby stál výsledek za to. Jde o časově a finančně náročnou záležitost. Fotograf musí vytvořit co nejrealističtější panoramatickou fotografii, což je s ohledem na minimum prostoru v autě a ne zrovna ideální světelné podmínky velká výzva. Stačí zapomenutá drobnost, nedopatřením zanechaná malá šmouha, nerovnoměrně nastavené sedadlo a hlavně špatně nastavené osvětlení  a veškeré úsilí přijde vniveč.

Do tohoto dobrodružství se ale rádi pouštíme znovu a znovu. Dobře víme, že investice do luxusního vozu není zrovna malá, proto si jako naši zákazníci zasloužíte ty nejúplnější vstupní informace a nejbarvitější dojmy. Ve svém novém autě byste se měli cítit jako doma.

Přejít zpět