Jezděte, zbytek nechte na nás

Když si dopřejete hodinky, abyste dřív či později hledali opravnu. S pořízením klavíru abyste pátrali po ladiči pian. Ale koupíte-li si vůz v Auta Super, my odnaproti z AS SuperCare se o něho vždycky postaráme. Ze showroomu je vidět přímo do našich oken.

Jezděte, zbytek nechte na nás

Ačkoliv služba AS SuperCare funguje sotva pár měsíců, zájem o ni je značný. Taky když jsme o ní uvažovali, rozhodli jsme se vycházet z toho, co máme sami rádi. Než běhat po obchodech po celém městě, je lepší a taky mnohem rychlejší vyřídit všechny nákupy pod jednou střechou. Zvlášť když v onom nákupním centru nabízejí širší výběr a kvalitnější služby.

A to si právě troufáme tvrdit, že v AS SuperCare máme. Nechlubíme se, říkají to naši zákazníci, kteří si pochvalují, že jediný úkol, který jim zbývá, je s autem jezdit. Na zbytek mají nás. Pořídili si v Auta Super automobil a nemají důvod složitě googlit kontakty zvlášť na autoservis, STK nebo pneuservis, protože tohle všechno za ně dokážeme zařídit my.

A ještě mnoho dalších věcí, díky čemuž i vy jako naši klienti ušetříte spoustu času a vaše auto k nám po čase trefí už skoro samo. Fungujeme speciálně jako:

Jezděte, zbytek nechte na nás

  • spolehliví přepravci

Víme, že se potřebujete na auto spolehnout, aby jezdilo bezpečně a někde vás nečekaně nevypeklo. Vyřídíme za vás jakoukoliv servisní prohlídku, záruční i tu běžnou. Domluvíme termín v autorizovaném servisu, následně tam auto odvezeme a přivezeme zase zpět. To samé děláme i v případě STK.

  • pohotoví obuvníci

Sněhule, nebo jarní střevíce? Roční období se rychle střídají, ale náš pneuservis je vždycky připravený obout auto do správných „bot“. Ty druhé uskladníme a samozřejmě uděláme i diagnostiku.

  • osobní řidiči

Nemáte čas k nám s vozem dojet a ani si pak pro něj přijet? Nevadí, vyzvedneme ho u vás před domem a zas ho bezpečně doručíme zpátky.

  • dokonalí uklízeči

Uklidíme a vyčistíme vaše auto tak, že ho později sotva poznáte. Jestli se váš vůz účastní svatby, automobilového srazu nebo vás zkrátka bude někde reprezentovat, je detailing takřka nutnost. Součástí služby je i oprava drobných kosmetických vad.

  • šikovní mechanici

Možná jste měli na silnici smůlu a pojistná událost vás neminula. Postaráme se, aby vás to bolelo co nejméně. Zařídíme rychlou opravu vozu a na mezidobí vám půjčíme náhradní automobil.

 

Potřebujete ještě něco jiného? Řekněte si, uděláme všechno pro to, abychom vaše přání splnili.

AS SuperCare

Přejít zpět