Jsme ještě víc super, přijďte se podívat

Život je změna a my se změnám nejenže nebráníme, ale s potěšením je sami vymýšlíme. Chceme, abyste měli na výběr z co největšího množství aut, a chceme, abyste se s námi rádi potkávali i poté, co si zakoupený vůz odvezete domů. Jak mohou být Auta Super ještě suprovější?

Jsme ještě víc super, přijďte se podívat

Rozhodli jsme se obsadit další budovu komplexu v City Park Hostivař, v němž sídlíme, abychom mohli rozšířit stávající prodejní plochu o dalších 550 čtverečních metrů. A přesně víme, čím volné místo zaplníme.

Máme v plánu nabízet hlavně auta prémiových značek, které mají na tachometru tak malá čísla, že na pořádnou projížďku vlastně teprve čekají. A co je hlavní, pokud byste si některé z nich objednali z výroby, čekali byste na ně kvůli nepříznivé situaci na automobilovém trhu velmi, velmi dlouho. My vám ho jako zánovní umíme nabídnout podstatně rychleji – a jak asi nemusíme zdůrazňovat, pestrá škála barev a motorizací je v Auta Super samozřejmostí. O jakých značkách je řeč? Hlavně o Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Ferrari nebo Lamborghini.

Je nás víc, reagujeme rychleji

Ale jak víte, prodejem nic nekončí. Pokud nám vaše miláčky budete svěřovat i nadále, jsme připraveni o ně pečovat jako o vlastní – vaší jedinou starostí zůstane bezpečná jízda.

Na důkaz toho, že to s našimi službami myslíme vážně, jsme vykouzlili lepší, větší a důstojnější zázemí. A taky zaměstnali nové sympatické tváře, protože díky novým členům prodejního týmu budeme schopni vyřídit vaše požadavky rychleji, než je stihnete vyslovit. Nebo aspoň stejně rychle. Změny uvidíte na vlastní oči a zažijete na vlastní kůži již ke konci října.

A ještě něco. Často se ptáte na možnost individuálního dovozu auta. Bohužel ne vždy jsme schopni takovému přání vyhovět – ne že bychom nechtěli, ale ve hře jsou objektivní důvody. Nicméně nějaké „lahůdky“ míváme průběžně přichystané. Přijďte se mrknout a uvidíte, možná se stanete majitelem některé z nich.

Jsme ještě víc super, přijďte se podívat

Přejít zpět