Komisní prodej? Nadstandardní služba v 5 krocích

Měli jste se rádi, strávili jste společně příjemný čas. Ale všechno krásné jednou skončí a teď se vaše cesty rozcházejí. Vy si vybíráte nový vůz, zatímco váš stávající automobil se chystá na cestu k dalšímu majiteli. Rádi vám pomůžeme s jeho hladkým prodejem.

Komisní prodej? Nadstandardní služba v 5 krocích

Prémiový automobil je drahá věc, a proto si přechod od jednoho majitele k druhému zaslouží maximální pozornost. Tím myslíme odbornou péči po všech stránkách, technické, administrativní i právní.

Při komisním prodeji se nestáváme majiteli prodávaného vozu. Ale zároveň jsme víc než jen prostředníci. Vůz od původního majitele sami vykoupíme, což mu dává jistotu, že své peníze skutečně dostane. A kupujícímu zas dělá dobře fakt, že kupuje automobil od Auta Super a ne od někoho neznámého. Staráme se tedy o to, aby se obě zúčastněné strany cítily bezpečně a dostaly, co jim náleží. Jako mezičlánek zařídíme krok za krokem všechno potřebné.

1. Pomůžeme se stanovením ceny
Nejste si jisti, za kolik je reálné vaše auto prodat? Poradíme, aby cena byla pro vás co nejvýhodnější a zároveň odrážela realitu, tedy stáří vozu, nájezd v kilometrech, výbavu auta i aktuální situaci na trhu.

2. Připravíme vůz k prodeji
Uděláme maximum pro to, aby byl váš automobil před prodejem v co nejlepším technickém stavu a také perfektně vypadal. Znamená to, že ho profesionálně vyčistíme a zařídíme veškeré drobné opravy, včetně retuší. Rozleštíme lak karoserie, aby vypadal jako nový, a opravíme drobné odřeniny, třeba i škrábance na discích kol.

3. Zajistíme dokonalou prezentaci
Na prezentaci si dáváme opravdu záležet. Jde o to, aby vůz neunikl pozornosti vhodných zájemců. Natočíme video, vytvoříme virtuální prohlídku vozu a pečlivě ho nafotíme. V textu pak vždy vypíchneme důležité detaily a zmíníme nadstandardní výbavu.

4. Vůz zviditelníme v online inzerci i na sítích
Vozy, které přijmeme do komisního prodeje, budou figurovat na nejnavštěvovanějších inzertních portálech, tuzemských i zahraničních. Představujeme je – opakovaně – i na našich firemních sociálních sítích.

5. Vyřídíme papírování
Veškerou péči budeme věnovat i té (z pohledu mnohých) nejúnavnější části procesu, totiž vyřízení veškeré dokumentace. Auto odhlásíme a zařídíme přepis na nového majitele, pohlídáme, aby veškerá smluvní dokumentace byla dotažená do konce a v souladu s platnou legislativou.

Váš automobil bude mezitím trpělivě čekat na nového vlastníka pod střechou hlídaného showroomu, v suchu a bezpečí. Vás ale určitě zajímá, kolik vás tahle služba bude stát? Ačkoliv si o ní troufáme mluvit jako o nadstandardní, za komisní prodej si účtujeme poplatek, který je nižší než obvyklý průměr. Uvidíte, nebudete litovat!

Komisní prodej? Nadstandardní služba v 5 krocích

Přejít zpět