Koukněte se přes plot, vaše auto čeká

Říká se, že sousedova slípka vždy snáší větší vejce. A někdy je to vážně pravda, třeba u trhu se zánovními automobily. Nemůžete najít vhodné auto v Česku? Proč se nepodívat přes plot? Svět je veliký a v zahraničí je nabídka větší. Stačí si vybrat, rádi vám vůz dovezeme.

Koukněte se přes plot, vaše auto čeká

Bohatší nabídka není jediný důvod, proč se při hledání auta zaměřit na jiné země. Jde taky o to, že aut obecně je na trhu málo, takže chcete-li si pořídit nový, nebo zánovní vůz, musíte se obrnit trpělivostí. A zahrnout do pátrání i cizinu znamená, že se nejspíš dočkáte dřív.

Co je ovšem to nejlepší – toužíte-li po zánovním autě, nemusíte pro jeho získání udělat vůbec nic! Dovoz zorganizujeme a vše zařídíme za vás. Vlastně od vás potřebujeme jen jednu jedinou věc. Instrukce, jaké auto máme hledat. Povíte nám, jaký vůz potřebujete (i s ujasněním představy vám v případě potřeby pomůžeme), a my se hned pustíme do práce.

Koukněte se přes plot, vaše auto čeká

Riziko dovozu ze zahraničí? Přesně nula

Můžete mezitím normálně pracovat, bavit se, trávit čas s rodinou, užívat si života, jak to tak běžně děláte. Budeme vás pravidelně informovat, jak jsme s pátráním daleko. Nemusíte mít strach, nebude to trvat moc dlouho. Spíš půjde o dny než o týdny, dobře chápeme, že už se nemůžete dočkat! Jednoho dne se podíváte z okna – a bude tam stát. Protože vám váš nový vůz samozřejmě rádi přivezeme až před dům.

Že vás známí varovali, abyste nenaletěli podvodníkům? To bychom udělali i my, kdybychom věděli, že se hodláte pustit do takového dobrodružství na vlastní pěst. Zvlášť v zahraničí, když neznáte jazyk, zvyky nebo legislativu dané země. S námi ale žádné riziko nehrozí.

Vyhledávání a dovoz auta ze zahraničí není v našem případě dobrodružný podnik, a už vůbec ne riskantní. Riziko vám můžeme přesně vyčíslit – je to nula. Máme totiž zkušenosti a taky svoje postupy, víme, jak se vyhnout všem nebezpečným momentům. Auto, které vám seženeme, bude bezpečně prověřené a dostanete k němu veškerou dokumentaci.

Koukněte se přes plot, vaše auto čeká

Přejít zpět