Máme, co jinde nemají. Škoda je nekoupit!

Nepřijeli, nejsou, nebudou. Ptejte se za půl roku, nebo radši za rok? … Už vás bolí nohy z marného obíhání autosalonů? Nebo nutně potřebujete další auto do rodiny? Máme pro vás elegantní řešení teď hned. Je libo škodovku? Do Auta Super jich přijelo hned několik, utábořily se a teď čekají, až si pro ně přijedou noví majitelé. Můžete to být vy, jestli chcete pěkné auto ve skvělém stavu za rozumnou cenu. Záleží, který model vám padne do oka?

Máme, co jinde nemají. Škoda je nekoupit!

● Největší Kodiaq

Je oblíbený pro velký vnitřní prostor, v němž se pohodlně sveze sedm dospělých (žádné vtípky o 7 trpaslících bez Sněhurky!) Budou mít dost místa nad hlavou i na nohy a ještě si do kufru naskládají spoustu zavazadel.

Kodiaq z kategorie středně velkých SUV je velmi praktický a na cestách rozhodně nebudete strádat. Můžete počítat s pohodlnými sedadly, nespočtem odkládacích prostor, moderním multimediálním systémem a chytrými prvky. Tohle bude výlet snů!

● Praktický Karoq

Potřebujete pohodlné rodinné SUV? Od toho je tu Škoda Karoq, který je o něco delším a prostornějším nástupcem milovaného i nenáviděného modelu Yetti. Svoje základy sdílí s koncernovým sourozencem Seat Ateca, vzhledově se ovšem podobá výše zmíněnému Kodiaqu.

Ve srovnání s jinými SUV nižší střední třídy je Karoq ojedinělý díky svému velmi pohodlnému podvozku a úspornému benzinovému motoru. Je to univerzální auto pro menší rodinu, ale bude se hodit i aktivním párům.

● Nejmenší Kamiq

Kamiq, vůbec nejmenší SUV v nabídce Auta Super, uzavírá v mladoboleslavské automobilce trojici výše zmíněných esúvéček s „K“ na začátku a „Q“ na konci. Kamiq je ovšem originál, který si sám pro sebe založil novou řadu.

Na terénní překážky tento městský crossover, který vychází z platformy typu Škoda Scala, moc neužijete, ale je dost vysoký na to, aby se do něj příjemně nastupovalo a pak hezky vystupovalo. Navíc v porovnání s malým hatchbackem je mnohem praktičtější, prostornější a taky velmi, velmi pohodlný!

● Komfortní Superb

Superb se jako vlajková loď Škodovky těší zvláštní přízni. Je vnímaný jako jedno z „lepších“ aut, která mají reprezentovat svého majitele. Někdo může pohrdavě odfrknout, že je to manažerské auto, ale i kdyby ano – na profesi nezáleží, zato na kvalitách vozu ano. A tady Superb boduje. Je to fajn auto s povedeným designem, určené pro každodenní použití a těžko na něm hledat mouchy.

 

Superb proslul prostorným kufrem a také opravdu nadstandardním prostorem na zadních sedadlech, což platí pro všechny jeho verze. Interiér je hezký i praktický, oceníte kvalitní materiály a poctivé zpracování. Při jízdě je Superb nehlučný, svezení komfortní a bezpečné. Co víc si můžete přát?

● Tichá Scala

Škoda Scala je další povedené dítko mladoboleslavské automobilky. Už na pohled vypadá hezky a tento dojem se opakuje i uvnitř. Vnitřek auta je na úrovni, tím myslíme palubní desku i sedadla, jež jsou atraktivní na pohled a také skutečně poskytují pohodlné posezení při jízdě. Pasažéři mají v autě spoustu místa, je tu i dostatečně velký kufr.

Velkým plusem Scaly je odhlučnění a komfort jízdy. Auto se chová velmi tiše a ani při vyšších rychlostech vás neruší hluk motoru, pneumatik ani proudění vzduchu. A to i díky propracované aerodynamice. Scala je zkrátka kultivované auto, které ví, co se patří.

Máme, co jinde nemají. Škoda je nekoupit!

Přejít zpět