Máme zákazníky z celého světa. Proč nakupují zrovna u nás?

Na automobily, které si pořídili zákazníci na našem webu, můžete narazit na kterémkoliv místě na zeměkouli. Nemáme totiž klienty jen z Čech, auta si u nás vybírá i řada cizinců. Jaký k tomu mají důvod?   

Máme zákazníky z celého světa. Proč nakupují zrovna u nás?

Mezi našimi klienty jsou lidé z různých končin světa. Z velkých dálek, jako třeba z Filipín, Japonska, Dubaje, Kosova nebo z Palestiny. Ale také z Evropy, například ze Španělska, Itálie, Norska, Holandska, Řecka, Francie, ale také z Estonska, Gruzie, Bulharska, Litvy či Lotyšska. Řeknete si možná, že přece mají i ve své vlastní zemi obchodníky, tak proč hledají splnění svého motoristického snu u nás? Odpověď je jednoduchá.

Vyplatí se jim obrátit se na Auta Super, a to z mnoha důvodů. Především proto, že často míváme v nabídce velmi zajímavé „kousky“. Modely, které se běžně na trhu nevyskytují, limitované edice, vozy s nejvyšším stupněm výbavy. A leckdy rozhodne i příjemná cena, protože ta se v případě konkrétního modelu může trh od trhu významně lišit

Máme zákazníky z celého světa. Proč nakupují zrovna u nás?

Auto dopravíme, kamkoliv majitel potřebuje

Máme-li být konkrétní, velmi často si naši zákazníci objednávají luxusní SUV, jako třeba Mercedes-Benz GLS, Mercedes-Benz GLE, BMW X6 a X7. A velký zájem je i o sportovní vozy, jimž v prodejích kraluje Porsche 911. Nicméně populární jsou i automobily Ferrari, Lamborghini a Aston Martin.

Pokud si u nás někdo koupí vůz, zajistíme mu samozřejmě i bezpečnou přepravu na zvolené místo. Na kratší vzdálenosti využíváme vlastní odtahové vozy, v případě vzdálenějších destinací auto putuje do Hamburku, kde ho přeložíme na loď. Umíme ale zařídit i leteckou přepravu. Zkrátka auto poputuje, kamkoliv nový majitel potřebuje, i kdyby to bylo tisíce kilometrů daleko.

Máme zákazníky z celého světa. Proč nakupují zrovna u nás?

Přejít zpět