Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Auto je mnohem víc než jen dopravní prostředek, který umí svého majitele rychle převézt z místa na místo. Je to zároveň osobní prostor, v němž trávíme často dlouhé hodiny, tudíž potřebujeme, aby byl příjemný.

Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Koupě auta je proces spojený se zodpovědným rozhodováním a my v Auta Super mu dodáváme rozměr zážitku.

Samozřejmě, automobil je spotřební věc. Ale zároveň je to společník, který vás provází po dlouhá léta, ne-li desetiletí. Možná Vás vozí jen o víkendech na výlety, ale možná v něm
prožíváte prakticky celé dny. A řekněte sami, kdo by chtěl a vydržel pobývat v prostoru, kde se necítí dobře?

I když započítáme vaše představy o technických parametrech vozu a nároky na bezpečnost, spíš než do auta ve výsledku investujete do komfortu a bezpečí. Také proto se naše firma zaměřuje na prémiové značky, které slibují vysoký standard ve všech směrech. Koupi auta nebereme na lehkou váhu. Snažíme se zákazníkům všechny potřebné kroky maximálně usnadnit a zpříjemnit. A protože naše služby jsou komplexní v pravém slova smyslu, klienty neopouštíme ani poté, co od nás odjedou se svým novým vozem.

Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Ostřílení borci ve skvělém stavu

Nechceme, aby to znělo nějak nabubřele, ale při výběru v Auta Super prostě nemůžete sáhnout vedle. Zaměřujeme se na předváděcí vozy a vozy do pěti let stáří ve střední a vyšší třídě, což s sebou nese nízkou číslici na tachometru (za jeho stav ručíme) a ve většině případů také tovární záruku. K tomu připočítejte perfektní technický stav a prověřenou historii auta (přes tato kritéria u nás nejede vlak) a obvykle bohatou výbavu. A až budete mít vybráno, pošleme vás na dostatečně dlouhou testovací jízdu, abyste přesně věděli, co kupujete.

Kdyby se vám snad nezamlouval žádný automobil z aktuální nabídky, umíme sehnat vůz podle vašich představ, a to s veškerým servisem (dovoz, papírové formality atd.). Dokonce i nový.

Možná si tak jako tak budete přát vyhlédnuté auto vylepšit – od toho je tu AS Performance. Je libo ochranné polepy, designové wrapy, nebo polep speciální folií, která eliminuje teplo ve voze? Přejete si instalovat do auta satelit či televizní monitor? Líbila by se vám nějaká jiná vychytávka? Řekněte si.

Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Proč se k nám vracet? Přezujeme i umyjeme!

O nic dalšího se při koupi starat nemusíte. Budete-li chtít, vůz vám přivezeme až před dům a také vás zbavíme všech starostí s papírováním. Zařídíme leasing, pojištění vozu i všechny formality spojené s převodem vlastnictví. Vaším jediným úkolem je sednout za volant a vyjet do světa.

A proč byste se měli vracet? Třeba proto, že v AS Pneucare se postaráme o vaše pneumatiky a kola. Nebo proto, že provozujeme síť nejmodernějších ekologických a bezkontaktních myček AS Superwash.

Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Nabízíme luxusní vozy se životními zkušenostmi

Přejít zpět