Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Prodané vozy jako čísla v tabulce, zákazníci jako čísla v tabulce? Jsme sice obchodníci, ale máme to jinak. Jde nám o víc, než jen prodat vám auto. Přejeme si, abyste na nás mysleli v dobrém a rádi se k nám vraceli. Proto se snažíme dát vám vždycky dost důvodů.

Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Dobré mezilidské vztahy jsou důležité, což platí i pro byznys – myslíme jak kontakt se zákazníky, tak i ten mezi zaměstnanci. Ono to souvisí, protože když se lidi v týmu k sobě nechovají hezky, jak by se mohli chovat slušně a upřímně ke klientům?

Nás v týmu naštěstí spojuje stejný zájem – vášnivá láska k benzínu, oleji a zvuku motorů. A v praxi vidíme, že vášeň přitahuje vášeň. Zjišťujeme, že vy, naši klienti, jste stejní! Proto si myslíme, že vám rozumíme, a pevně věříme, že taky proto vám dokážeme vyhovět. Ne jednou, ale víckrát, protože jedině tak vzniká přátelství.

 

Možná jsou ještě další věci, které o nás zatím nevíte:

Máme majitele a můžete ho vidět

Nejsme zahraniční, nebo dokonce nadnárodní firma, která je vždycky tak trochu anonymní a všechno tam déle trvá, protože rozhodování a administrativa si vybírají svou daň.

Jsme ryze česká společnost a na majitele Petra Suchánka tu narazíte skoro každý den. Vždycky pro vás bude mít chvilku, abyste mu mohli říct, co se vám v Auta Super líbí nebo co by se dalo zlepšit. Zpětná vazba je pro nás důležitá!

Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Nejsme obchodníci s deštěm

Všechny vozy, které inzerujeme, máme skladem. Nenabízíme holuby na střeše, nefungujeme jako slibotechna. Žádné dodání za půl roku! Líbí se vám nabízený automobil? Může být váš hned teď.

Zastavte se v našem novém showroomu, kde uvidíte pod jednou střechou víc než 200 prémiových vozů, natěšených na nové majitele. Můžete si na ně sáhnout, prohlédnout si je zvenčí i zevnitř a rovnou je otestovat.

Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Naše auta se blíží sotva 3. narozeninám

Většina našich aut je stará maximálně tři roky, tedy často i méně. U modelů značek, na které se specializujeme, to ostatně není žádný věk. Ještě si s nimi užijete spoustu dobrodružství.

Samozřejmě dbáme na skvělý technický stav nabízených vozů, a taky všechny první záležitosti musí být bez poskvrnky.

Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Mercedes-Benz je nejvíc zastoupenou značkou

Ne že bychom automobily jiných prémiových značek opomíjeli, ale mercedesů máme zkrátka nejvíc. Naši zákazníci je mají v oblibě – a není divu, vozy s trojcípou hvězdou na kapotě jsou proslulé svou kvalitou, elegancí, komfortem i bezpečností. A nezapomeňme na silné motory!

Mercedes je značka, která umí nabídnout model na výlet mimo vyšlapané cesty i limuzínu na setkání na nejvyšší úrovni. Přijďte se sami přesvědčit.

Nepěstujeme jednorázovky, chceme vztah!

Přejít zpět