Než je vykoupíme, bedlivě si je prohlédneme

Auta, která nabízíme, mají hodně společného. I když na první pohled to neuvidíte, protože o vzhled tak úplně nejde. Jde o to, že všechny nabízené vozy bez výjimky musí dostát náročným kritériím, která jsme si určili. Jakým?

Než je vykoupíme, bedlivě si je prohlédneme

Každý obchodník chce nabízet zákazníkům to nejlepší zboží a ani my nejsme výjimka. Zároveň cítíme velkou odpovědnost, protože si uvědomujeme, že v případě koupě luxusního automobilu je ve hře hodně peněz a stejně tolik radosti.

A my vás vážně nechceme v žádném ohledu zklamat. Naše největší přání je, aby vám potěšení z nového vozu dlouho vydrželo, to jest podstatně déle než do další zatáčky nebo příští technické prohlídky. Proto jsme stanovili pro výkup vozů přísné podmínky. Co to znamená?

Než je vykoupíme, bedlivě si je prohlédneme

Co u vykupovaných vozů bedlivě sledujeme

● Krystalicky jasná minulost
Nevykupujeme vozy, které mají „v životopise“ hluchá místa. Odmítáme tedy automobily bez kompletní servisní historie – a považujeme za důležité, aby se odehrávala v autorizovaných servisech, popřípadě nám ji majitel doložil fakturami.

● Žádné velké události
Automaticky odmítáme automobily po vážné havárii s ortelem ekonomické totální škody a také auta zasažená povodní. Pokud má vůz za sebou nějakou pojistnou událost, vždy se snažíme získat o ní co nejvíce informací, ať už protokol z CEBIA, fotografie, případně fakturu za opravu.

● Věk tak akorát
Je fakt, že jsme si přesně nedefinovali maximální stáří vykupovaného automobilu, nicméně obvykle neprodáváme vozy starší pěti let. A s tím pak samozřejmě koresponduje i průměrné stáří vykupovaných aut.

● Domovina v EU
Odmítáme vozy, které nepocházejí z Evropské unie. Snažíme se také, aby jejich rodný kraj byl co nejblíže ČR – tedy aby ideálně pocházely z Německa, Rakouska či Slovenska.

● Číslice na tachometru
U vykupovaných aut by nájezd neměl přesahovat 80 tisíc kilometrů. Není to striktní údaj, spíš orientační číslo. Posuzujeme automobily vždy individuálně a dokážeme udělat výjimky, třeba když u nás klient kupuje jiné auto.

● Bez zápachu cigaretového kouře
Odstranit z auta pach po cigaretách je velmi obtížně, v mnoha případech nemožné. Proto nejsme schopni vykoupit vůz, který takhle nepříjemně prozrazuje zvyky bývalého majitele.

Přejít zpět