Okurková sezóna? Tu u nás nevedeme

Ne že bychom neuměli v létě relaxovat, ale hlavně chceme zpříjemnit zasloužený odpočinek vám. Přes prázdniny jste si v Auta Super pořídili 184 automobilů. Věříme, že dovolená s novým vozem byla, nebo ještě bude, dokonalá!

Okurková sezóna? Tu u nás nevedeme

Léto je o odpočinku. V Auta Super vlastní relax neopomíjíme, ale nedokázali bychom vypnout, kdybychom věděli, že se k moři nebo na hory vláčíte autem, které vás z nějakého důvodu štve. Možná má malý kufr, a vy jste si nemohli vzít všechno, co jste plánovali. Je nepohodlné, takže vás po dlouhém trmácení bolí celý člověk. Je pomalé, tudíž jste do cíle dorazili mnohem později, než jste si mysleli.

Jinde možná vládne okurková sezóna, ale pro Auta Super to neplatí. Prázdniny jsou ideální doba pro pořízení pořádného vozu, jehož kvality máte šanci hned důkladně prověřit. Vlastně možná jste to byli právě vy, koho odvezlo nové auto na dovolenou rovnou od nás ze showroomu.

Okurková sezóna? Tu u nás nevedeme

Kdo jsou největší krasavci?

Víc než třetinu prodaných vozů za červenec a srpen – celkem jde o 184 automobilů – tvořily modely značky Mercedes-Benz. Jen o fous méně bylo vozů BMW. A velký zájem byl tradičně i o automobily Porsche. Mezi zástupci těchto tří značek byly (relativně) levnější vozy, ale i „kousky“ za víc než 4 miliony korun. A právě co se týče prodejních cen, nejvíc z celkové sumy ukrojily Lamborghini Urus, Bentley Continental a Ferrari Roma.

Lamborghini Urus nepůsobí zrovna jako auto na dovolenou. Tedy určitě ne v případě rodiny introvertů, kteří chtějí zůstat nenápadní a splynout s davem. Urus je hlučný chlapík, který se s ničím nepáře a nemáte šanci ho přeslechnout. Díky jedinečnému vzhledu ho ani nepřehlédnete. A co teprve když se rozjede. Vesmírná raketa je jeho pomalejší ségra (no, tady trochu nadsazujeme). Je to „lambo“, které se skvěle ovládá, zároveň ale umí poslouchat jako beránek (zvolíte-li mírumilovnější režim). A hlavně je to SUV, takže dostatek prostoru a velký kufr na spoustu zavazadel jsou zajištěné.

Bentley Continental je z úplně jiné planety, kde jsou syrovost a neotesanost neznámé výrazy. Naopak se tu vyznává maximální elegance – a reprezentativní vzhled je něco, na čem velmi záleží. S Bentley také pochopíte skutečný význam slova luxus. V interiéru jsou použité materiály nejvyšší kvality, dokonale zpracované a poskytující neskutečné pohodlí. Zároveň ale Continentalu nechybí výkonný motor, který se stará o víc než svižnou jízdu. Dovolená na venkovském sídle obklopeném malebnou krajinou, ta Bentley báječně doplňuje!

Ferrari Roma je vůz pro milovníky elegantních retro křivek. Reprezentuje rafinovaný luxus v duchu minimalistického hesla o tom, že krása tkví v jednoduchosti. A tenhle Ital krásný je, zvenčí i uvnitř. Je asi zbytečné dodávat, že jako pravý elegán v sobě skrývá také velkou sílu, jen se nepotřebuje předvádět jako závodník. Na dovolenou ve dvou je to skvělý společník.

Okurková sezóna? Tu u nás nevedeme

Přejít zpět