Otevřete oči, Audi přichází

Pozor, pozor, dveře se otvírají a do showroomu Auta Super vjíždí kolona, jedna audina za druhou… Touto nadsázkou vám chceme sdělit, že právě oficiálně rozšiřujeme naši nabídku o automobily značky Audi.

Otevřete oči, Audi přichází

Jako prodejci prémiových vozů máme přirozeně zkušenosti i s vozy této německé značky – prodali jsme jich pěknou řádku. Tím víc se těšíme, že je od nynějška budeme nabízet pravidelně. Už proto, že Audi vnímáme jako symbol kvality a elegance, ale také rychlosti a komfortu.

 

Je dost pravděpodobné, že dřív či později u nás kromě konzervativnějších modelů Audi narazíte i na pověstného beránka a draka v jednom. Ano, řeč je o Audi RS Q8. Pokud jste to uhodli, pak taky možná znáte jeho zásadní přednost – skvěle mu to šlape v závodním RS režimu i v běžném, klidnějším nastavení. RS Q8 se pyšní titulem nejrychlejšího SUV na legendárním německém okruhu Nürburgring, zároveň totéž auto, nastavené do „beránčího“ módu, bezpečně odveze vaši babičku na nákupy. Jinými slovy, nenajdete rychlejší a zároveň praktičtější a komfortnější vůz.

Otevřete oči, Audi přichází

Závodník, který neutíká před pohodlím

Na pohled je to extrovertní hejsek s obří maskou vyrobenou z uhlíkového vlákna a na obřích kolech, největších, jaké kdy automobilka použila. Pod kapotou má dvojitě přeplňovaný osmiválec, který umí pořádně máknout. Tomu napomáhají 48V mild hybridní systém a technologie Audi cylinder on demand, která při nižším zatížení umí odpojením válců výrazně ušetřit palivo.

Jak už to tak s hejsky bývá, v nitru bývají starostliví. Díky vzduchovému podvozku s aktivními tlumiči a aktivním stabilizátory se v Audi RS Q8 budete i na děravé silnici cítit jako na vzduchovém polštáři a dvojitá boční skla vás budou izolovat od vnějšího hluku. Pak snad vezmete na milost i trochu neosobní interiér, i když kvalitně zpracovaný.

Co se vám bude líbit, je obří kufr o objemu 600 listrů. Snad bude na babiččin nákup stačit, co myslíte? Kdyby ne, určitě vám u nás padne do oka jiný z modelů. Jak říkáme, Audi teď parkuje už i v Auta Super.

Otevřete oči, Audi přichází

Přejít zpět