Přijede dokonalé, odjede božské

V AS Performance si občas říkáme, že už snad další vylepšení ani není možné. Ale pak vidíme majitele, jak odjíždí ve svém superluxusním megarychlém bouráku s ještě rozzářenějším úsměvem, než s jakým k nám přijel. A je jasné, že nic není tak dokonalé, aby to nešlo ještě vylepšit. Co myslíte vy?  

Přijede dokonalé, odjede božské

Dokonalost je subjektivní kategorie. Jste pány svého vozu a vy rozhodujete, jestli je perfektní. Nebo mu k ideálnímu stavu ještě něco chybí?

Řekněte si, zařídíme.


Pracujeme jen s těmi nejlepšími z nejlepších, fachmany i automobily. Nemá smysl zmiňovat jménem naše odborníky, ostatně za ně mluví jejich práce. Ale auta našich klientů? Jsme jako automobilový Hollywood. Sami byste je poznali. Přehlídky krásy a síly se u nás odehrávají každý den!

Celebrity s motorem

Denně se nám v dílnách střídají ty nejkomfortnější a nejvýkonnější vozy všech světových značek. Vrata si u nás podávají Lamborghini, Ferrari, Porsche, ale taky Bentley, Rolls Royce nebo Mercedes. Řekli byste si – co se dá probůh vylepšit na takovém Bentleyi? Ze zkušenosti víme, že se vždycky najde něco, co majitel touží přizpůsobit k obrazu svému.

Nemyslete si, netroubíme do světa, co si kdo u nás nechal na svém voze vylepšit. Mlčíme o tom, jsme diskrétní… ostatně která hollywoodská celebrita by si přála zveřejňovat novinky tohoto druhu.

Samozřejmě některé změny jsou na první pohled vidět a rádi se s nimi pochlubíte. Ale jiné, někdy možná důležitější, jsou decentní a pro okolí neviditelné. A tak to má taky zůstat.

Přijede dokonalé, odjede božské

Jde o víc než jen o vzhled

Není to tak, že bychom automobily jen zkrášlovali. Služby AS Performance jsou všestrannější a rozbíhají se do více směrů. My auta také:

● ochraňujeme

Ochranná fólie možná není na autě vidět, ale dokonale funguje proti jakémukoliv poškození laku. A vydrží dělat svou práci klidně i deset let. Majitelé nás také často žádají o tónování skel, čili o ochranu před škodlivým UV zářením, přehříváním interiéru vozu a před pohledy nenechavých zvědavců. Populární je instalace antiradaru či jakéhokoliv bezpečnostního systému. Taky způsob ochrany.

● omlazujeme

Starším vozům vdechneme nový život a dostaneme je do skvělé kondice. Skoro jako by to bylo včera, kdy sjely z výrobní linky. Zrenovujeme lak, přečalouníme interiér, namontujeme jakýkoliv audio- či multimediální systém. Z postaršího elegána bude hned cool chlapík.

● změníme vzhled i výkon

Zvýšíme výkon, snížíme spotřebu, upravíme na autě cokoliv. Chip tuning už dávno není výhradní záležitostí fandů a teenagerů přes dvacet.

Vyzkoušejte hvězdnou péči

Zmínili jsme různá auta, ale o tom nejdůležitějším voze zatím nebyla řeč. O kterém? O vašem přece. Kde přesně se nachází na cestě od dokonalosti k božství? Co byste si pro svůj automobil a pro sebe přáli? V Hollywoodu se plní sny a v AS Performance taky!

Přijede dokonalé, odjede božské

Přejít zpět