Přizpůsobte auto obrazu svému. S vizualizací vám pomůže aplikace Auta Super

Chcete vidět, jak by automobil, který máme v nabídce, vypadal v jiné barvě, s jinými koly a třeba s předním spoilerem? V mobilní aplikaci Auta Super si nyní můžete nakonfigurovat auto svých snů.  Aplikaci Auta Super jsme vyvinuli proto, abyste si svůj nový vůz mohli vybrat v klidu a z pohodlí domova. Pochybujete o síle své představivosti? To nemusíte, věrný obraz modelů, které jsou u nás právě k mání, dokáže dokonale zprostředkovat rozšířená a virtuální realita. Jak aplikace funguje? Volně se procházíte po virtuálním showroomu, a zaujme-li vás některý vůz, stačí na něj kliknout – a můžete si ho prohlédnout zblízka a ze všech stran. Nechybí virtuální prohlídka interiéru, fotogalerie a samozřejmě ani vyčerpávající informace o autě, včetně ceny a možností financování a pojištění. Padl vám do oka konkrétní model, ale nemá ty správné šaty a doplňky? Možná by to chtělo jinou barvu laku… nebo snad ještě nějakou další změnu?

Přizpůsobte auto obrazu svému. S vizualizací vám pomůže aplikace Auta Super

Zkušební kabinka jménem AS Performance

Aplikace Auto Super funguje také jako kabinka v módním obchodě, kde si můžete vyzkoušet oblek či kostýmek. Tenhle zkrášlovací prostor je ovšem určený autům. Jak se do něj dostanete? Po otevření aplikace se nevydáte do showroomu, ale na rozcestníku „odbočíte“ do AS Performance.

V reálu nabízíme v rámci této služby všemožné úpravy vozu – a některé z nich si teď můžete v aplikaci otestovat nanečisto. Zvolíte si barevnou fólii podle svého gusta (k dispozici je doslova kompletní barevná škála) a model se vám v ní hned předvede. To samé platí pro kola, míru zatmavení oken či výšku podvozku. Je libo přední spoiler, nozdry, boční výdechy, karbonová zrcátka, zadní difuzor či křídla? Omrkněte, co bude vašemu autu slušet.

Přizpůsobte auto obrazu svému. S vizualizací vám pomůže aplikace Auta Super

Nechte se překvapit

Počet vozů v AS Performance bude do budoucna narůstat – chceme, abyste v aplikaci ve výsledku našli všechny vozy. Stejně tak bude přibývat funkcí pro možné úpravy, aktuálně připravujeme virtuální nabídku světel. Máte rádi překvapení? Pak nebudete zklamaní.

Abychom nezapomněli, aplikace sice nabízí největší komfort uživatelům Apple, ale dobře funguje i v telefonech s Androidem. Vyzkoušejte, sami uvidíte.

Přizpůsobte auto obrazu svému. S vizualizací vám pomůže aplikace Auta Super

Přejít zpět