Probuďte kabriolet ze zimního spánku

Co dělá kabriolet v zimě? Asi to stejné, co sáňky v létě. V garáži odevzdaně čeká, až bude venku zas teplo. Chcete ho mezitím trochu rozptýlit? Dopřejte mu pečující kúru, která ho dostane do perfektní kondice. A můžete pak společně netrpělivě vyhlížet první narcisy.

Probuďte kabriolet ze zimního spánku

Přiznejte si, pro váš kabriolet to musí být pořádná nuda – být pár měsíců zavřený a nemoci vyrazit na vzduch. Zvlášť po všech těch krásných výletech, které jste spolu loni za teplého počasí podnikli. Jízda krásnou krajinou, vítr ve vlasech, svoboda, léto, prázdniny. A těch pikniků a romantických procházek! Jasně, všechno zas bude, ale znáte to: když se na něco těšíte, trvá to vždycky tak nějak déle…

Co můžete podniknout, aby vám čas rychleji utíkal a kabriolet byl připravený na sezonu?

Probuďte kabriolet ze zimního spánku

Po zásahu AS Performance bude jako nový

Využijte pozorného oka našich odborníků z AS Performance, kterým neunikne jediný škrábanec, oděrka, promáčklina či ďůlek. Všechno vidí a taky všechno napraví, srovnají a vyleští, takže karoserie bude po renovaci laku opět dokonalá. Jako by váš auťák zrovna sjel z výrobní linky. A bude nejen hezčí, ale díky nanesené keramické ochraně taky mnohem odolnější.

 

 

Probuďte kabriolet ze zimního spánku

Krása a síla se zvlášť u kabrioletů dost počítá!

Říká se, že jak navenek, tak uvnitř. Proto si obnovené půvaby exteriéru zaslouží vyvážit podobně opečovaným interiérem. I to umíme v AS Performance zařídit. Dáme do pucu každý centimetr, vydezinfikujeme a šetrně vyčistíme všechny materiály. Kůže bude zas pružná, textil získá původní barvy, lesklé části budou … opět lesklé.

Jediné riziko této kúry je v tom, že… svůj kabriolet nepoznáte!

Probuďte kabriolet ze zimního spánku

Přejít zpět