Řekněte, jaká auta či služby v Auta Super postrádáte?

Chybí vám v nabídce konkrétní model? Uvítali byste konkrétní službu? Oceníme, když se nám svěříte. Díky vaší otevřenosti budou Auta Super ještě víc super!

Řekněte, jaká auta či služby v Auta Super postrádáte?

Jestli je někde fakt provoz, tak u nás. Neustále přijíždějí skvělá auta, ale dlouho se nezdrží. Než stačí zdomácnět, zas odfrčí pryč. Kam? Přece k zákazníkovi domů.

Máme-li být konkrétní, v loňském roce jsme nabídli snad všechny modely vozů Mercedes a BMW a taky mnoho automobilů Audi. Řada klientů odjela ve sporťácích Porsche či Ferrari. A s prázdnou neopustili showroom ani milovníci pohodlných a bezpečných „elegánů“ značek Bentley a Rolls Royce. Jistě jsme potěšili i fanoušky elektromobilů, jimž jsme nabídli auta značek Tesla, Porsche a Audi.

Jak vidíte, nabídka je to pestrá. Ale říkáme si, co když v ní něco chybí? Něco, co byste si fakt přáli, jen my o tom zatím nevíme.

Jsme si jisti, že sny se mají plnit

Možná byste rádi měli v garáži kultovní Aston Martin DB5, co v něm ujížděl agent 001? Nebo zbožňujete Mini, které tak šikovně řídil ze střechy pan Bean? Toužíte po stříbrném BMW řady 3, proslulém díky německému akčnímu seriálu Kobra 11? Nebo se vám jen líbí sousedovo luxusní auto a přáli byste si stejné…

Některé sny navždy zůstanou ve sféře zbožných přání. Jiné ale vyzývají k tomu, aby byly splněny. Zbývá jen určit, které jsou které? Batmobil, Fantomasovo létající auto ani formuli 1 zřejmě spadají do první skupiny. A ta druhá? Pro realizaci uděláme vše.

V jakém autě byste rádi odjeli z Auta Super?

Servis jako u maminky

Víte, kdo poskytuje nejlepší péči? Ani ta nejpozornější a nejobětavější firma se nemůže vyrovnat servisu, jaký poskytuje maminka (ne, o panu režisérovi teď mluvit nebudeme). Denně vaří, aby se děti aspoň večer pořádně najedly. V noci žehlí, aby měly na další den čistou košili. Hned si všimne, když je něco trápí… Tušíme, že tradiční maminkovskou starostlivost jen tak netrumfneme, ale pokoušíme se o to. Koupí vozu přece nic nekončí…

Vaše auto obujeme, pečlivě umyjeme, starostlivě ošetříme šrámy a škrábance, vylepšíme a vybavíme ho, aby obstálo v drsné džungli tam venku. Děláme vše pro to, aby automobilu nic nechybělo a byli jste spokojení.

Povězte, je nějaká další služba, kterou v Auta Super zatím postrádáte a rádi byste ji využili?

Napište nám, jsme vážně zvědaví – a také připravení vyhovět.
Předem děkujeme za všechny vaše připomínky a návrhy. Určitě budou super!

 

Petra Suchánková
ředitelka rozvoje Auta Super
petra.suchankova@autasuper.com

Přejít zpět