Silná koruna přeje nákupu auta v zahraničí

Uvažujete o koupi zánovního vozu v cizině? Na nic nečekejte a jděte do toho hned. Díky výhodnému kurzu koruny totiž teď dost ušetříte. Stačí říct – a dovezeme vám takové auto, jaké si budete přát.

Silná koruna přeje nákupu auta v zahraničí

Umíme obstarat zánovní vozy v perfektním stavu a s nájezdem do 50 tisíc kilometrů. Zákazníci u nás nejčastěji poptávají značky BMW a Mercedes Benz, přičemž opravdovým bestsellerem je Mercedes třídy V. Ale zájem je i o dovoz těch opravdu luxusních a sportovních vozů. Jen pro vaši představu, klientům vcelku běžně sháníme automobily Porsche, Bentley, Rolls Royce, ale třeba také McLaren.

Svěříte-li se nám teď se svým požadavkem, vyrazíme „na lov“ hned a kromě auta vás potěšíme i příjemnou cenou. Silná koruna vůči euru – mimochodem jde o vůbec nejpříznivější kurz za posledních 14 let, totiž momentálně šetří kupujícím i desítky tisíc korun. A to už je slušná úspora.

 Jediné, co od vás potřebujeme, je, abyste nám popsali svou představu o autě. A my uděláme všechno proto, abychom ji naplnili.

Silná koruna přeje nákupu auta v zahraničí

Ušetříme vám čas a nervy

Možná budete chtít vůz v nejvyšším stupni výbavy? Nebo v některé z příplatkových barev, jaká není na českém trhu k mání? V pořádku, jen si řekněte. Nejčastěji dovážíme auta z Německa a Rakouska, kde je velký výběr a nabízené vozy bývají ve vynikajícím technickém stavu. Za zmínku stojí i fakt, že právě německý trh aktuálně zažívá snížení poptávky po ojetinách, kterou logicky provázejí klesající ceny. Nicméně za splněním vašeho snu se vypravíme i jinam, bude-li třeba.

 Jde o to, co od nového vozu očekáváte, k čemu ho chcete používat, jaká je vaše představa o financích? Jaký nejzazší rok výroby a maximální počet najetých kilometrů jste ochotni akceptovat, jakou motorizaci si představujete a jakou výbavu očekáváte? Pomůžeme vám s výběrem značky i konkrétního modelu.

A nejde jen o výběr auta jako takového. Uspoříme vám čas, energii a hlavně nervy, protože naši technici pečlivě prověří historii vozu, zkontrolují jeho technický stav a proklepnou si i prodejce. Jsou zkušení, znají všechny osvědčené triky a nekalé praktiky, tudíž dokážou včas odhalit kradené, bourané nebo jinak podezřelé či poškozené auto. A co víc, zařídíme i veškerou administrativu spojenou s koupí a s převodem vozu na vás jako na nového majitele.

Co je pro vás riskantní dobrodružství, je pro profesionály, kteří už tento proces mnohokrát úspěšně absolvovali, všední rutina.

Přejít zpět