Trojcípá hvězda k hvězdě sedá

Letošní ročník soutěže krásy Miss Czech Republic má svou vítězku. A vítězka má svoje auto. Měli jsme tu čest „missce“ Krystyně Pyszkové osobně pogratulovat a zároveň jí předat zářivě bílý mercedes. To aby měla v čem odjet za svými sny!

Trojcípá hvězda k hvězdě sedá

Věřte, že dívka č. 4“ Krystyna Pyszková získala korunku královny krásy zcela právem. Hned jsme viděli, že luxusní mercedes, který jsme pro ni vybrali, dokonale podtrhne její ušlechtilou krásu. A jak doufáme, snad taky Krystyně pomůže lépe zvládat rušný společenský život, jaký ji teď čeká.

Mohli jsme na 23leté studentce práv a obchodu oči nechat! Ale co nás dostalo, je fakt, že tahle dívka má nejen bystré uvažování, ale taky dobré srdce.

Dobře chápe, že vzdělání je jeden z nejjistějších způsobů, jak zvýšit své šance na dobrý život. Ne každý má ale to štěstí, proto se Krystyna rozhodla podporovat školní docházku těch nejmenších a nejchudších. Dětí ve východní Africe. A protože považuje za své hlavní ctnosti pracovitost, důslednost a vytrvalost, jsme si jisti, že svět se díky ní určitě stane zas o něco lepším místem.

Jsme rádi, že jsme mohli být u toho a udělat radost vítězce Miss Czech Republic 2022.

Trojcípá hvězda k hvězdě sedá

Přejít zpět