Věční mladíci zrají k dokonalosti

Tvrdá, zelená broskev, nebo šťavnatý plod k nakousnutí? Sáhnete nejspíš po tom druhém, ačkoliv dnešní doba staví prchavé mládí nad zkušenosti šedin. Nezraje ale jen ovoce. Nebo je snad Porsche 911 staré? Do nového programu AS Classics zařazujeme investiční krasavce v letech, nenechte si je ujet!

Věční mladíci zrají k dokonalosti

Starší vozy primárně prémiových značek, které nabízíme v rámci nového programu AS Classics, označujeme jako investiční vozy. Mohli bychom jim říkat „veteráni“, protože na označení „oldtimer“ aspiruje každé auto starší 30 let (počítá se od data výroby, nikoliv registrace). Jenže zdaleka, zdaleka ne každý vůz po třicítce se propracuje do kategorie aut, která si dál drží kondici a hodnotu.


Navíc do naší nabídky patří i „youngtimery“, mladší vozy, jež svým věkem zatím nedosáhly na status veterána, ale jsou na dobré cestě a mají sběratelský potenciál. Může jít například o limitované edice nebo speciální řady modelů vyráběných velkosériově.

Každopádně pro vás budeme vybírat jen samé „chuťovky“, populární a unikátní vozy, které se nemazatelně zapsaly do historie a dodnes slouží výrobcům jako inspirace. Je radost na ně pohledět a ještě větší potěšení se v nich svézt! Některé mají zajímavý příběh, jiné jsou pozoruhodné po technické stránce. Však sami uvidíte.

Věční mladíci zrají k dokonalosti

Když investice, tak s láskou

A když mluvíme o investici, zdaleka nemáme na mysli jen tu finanční. Konečně jestli chcete výhodně investovat, můžete přece nakoupit dluhopisy, akcie nebo kryptoměny. Ale auta? Ta jsou pro srdcaře, kteří chtějí víc než jen mít dobře uložené peníze. Touží se zamilovat a zaparkovat svůj vyvolený kousek v garáži, aby se s ním mohli potěšit, kdykoliv se jim zachce. A jsou také připraveni na to, že jejich miláček si vyžádá hodně pozornosti a jeho údržba bude něco stát.

Každý z vozů, který teď u nás čeká na nového majitele, je připravený okamžitě vyrazit na projížďku snů. Všechna auta v AS Classics jsou totiž v perfektním stavu. Jaro volá, takže které z nich zazáří na silnici a ve vaší sbírce? Anebo si ji právě teď založíte?

Věční mladíci zrají k dokonalosti

Přejít zpět