Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Máte kamaráda a ten má auto? Pochlubil se vám, že partnerka dostane od Ježíška sadu bio kosmetiky a šňůru perel k tomu. Jeho děti najdou pod stromečkem obří lego a mrkací panenku, co mluví. I křeček si bude moct zaběhat v novém kolečku. Ale co auto? Co dostane za své celoroční věrné služby? Jasně že je plechové, ale i tak je auto pořád spolehlivý kámoš, bez kterého se rodina neobejde.

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Pro každé auto máme něco

Pomozte kamarádovi napravit hrozící nespravedlnost a pořiďte automobilu poukázku na naše služby… A vlastně to nemusí být jen kamarád. To stejné můžete udělat pro milého kolegu, souseda, co si od něho pořád půjčujete sekačku, nebo pro strejdu Karla. Pro kohokoliv. Pořád to bude super dárek.

Co myslíte, že by jejich auto nejvíc potěšilo? Vyberte správný voucher, nabízíme jich hned pět:

Návštěva stylisty

Pro koho je vhodný voucher AS Performance: pro automobil, který by se radoval z nového kabátu, a pro majitele, který touží, aby jeho auto bylo jedinečné.

Zařídíme polep matnými fóliemi (designovými i reklamními), speciálními fóliemi, které eliminují teplo v autě, ochrannými fóliemi, jež chrání před škrábanci a oděrkami, aniž by měnily či zkreslovaly barvu auta. Také do vozů instalujeme satelity, televizní monitory a jakékoliv zabezpečení. A postaráme se o účinnou ochranu laku.

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Přezouvačka

Pro koho je vhodný voucher AS Pneucare: pro automobil, který zbožňuje pěkné obutí, a pro majitele, který chce, aby auto jezdilo bezpečně.

Pneumatiky prodáváme, měníme, myjeme, spravujeme i skladujeme. Cokoliv si bude obdarovaný přát. Auto kdekoliv v Praze vyzvedneme a po „úkonu“ zas přivezeme. K práci s koly a pneumatikami používáme tu nejmodernější techniku.

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Ručně a bez poskvrnky

Nabízíme na výběr ze tří programů, které zahrnují kompletní očistu „od podlahy“. Ruční mytí a ruční vysušení, kompletní vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, vyčištění palubní desky, ošetření vnitřních plastů, ošetření pneumatik a vyčištění alu disků, vyleštění oken a zrcátek, tepování koberečků – a velmi populární provonění interiéru. Při čištění nevynecháme jediný centimetr! Dezinfekce interiéru ozónem je pak samozřejmost.

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Voda, mýdlo, vysavač

Pro koho je vhodný voucher AS Superwash: pro automobil, co má rád čistotu, a pro majitele co rád jezdí v čistém voze.

Pořádné umytí je důležité, ale pravidelná údržba stejně tak. Od toho tu jsou naše bezkontaktní myčky, vybavené solárními panely (s ohledem na úsporu energie). Obdarovaný si může vybrat podle toho, ke které myčce to má nejblíž. Na všech jsou k dispozici multifunční vysavače.

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Cokoliv je libo

Pro koho je vhodný voucher AUTA SUPER: pro dárce, který neví, co vybrat, a chce to nechat na obdarovaném.

Nemusíte si lámat hlavu, jaká služba by přišla druhému nejvíc vhod. Tento poukaz je univerzální a obdarovaný si sám vybere. Vy jen vyplníte jméno a částku, kterou chcete darovat… a na světě bude na Štědrý večer zas o trochu víc radosti!

Zachraňte kamaráda a kupte mu voucher

Přejít zpět