Zajímá vás interiér auta? Dopřejte si virtuální prohlídku

Přímo před sebou máte palubní desku a výhled z předního okna, po levé ruce dveře, po pravé řadicí páku a sedadlo spolujezdce. Když se rozhlédnete po interiéru auta, zřetelně vidíte každý steh na potahu, každé tlačítko, vše do sebemenších detailů. Skoro cítíte volant v dlaních, pod sebou vnímáte jemnou kůži sedadla, saháte na tlačítka na ovládacím panelu. Klíč je ve slově „skoro“. Ve skutečnosti sedíte doma na gauči a tyhle vjemy vám zprostředkovávají monitor počítače, nebo displej telefonu.

Zajímá vás interiér auta? Dopřejte si virtuální prohlídku

Který vůz chcete vidět zevnitř?

Virtuální prohlídku považujeme za ten nejlepší způsob, jak se dokonale seznámit s interiérem auta, které se vám zvenčí líbí, ale zatím jste neměli možnost vidět ho osobně. Velmi nás těší, že to vnímáte stejně – soudě podle zájmu, jaký o tyto prohlídky projevujete.

Je to neuvěřitelné číslo, ale prohlídek máme na webu už více než 1500! A průběžně stále chystáme další a další. Dáváme si s jejich přípravou velkou práci. Bez toho to nejde. Virtuální prohlídka, která opravdu funguje:

● věrně ukazuje realitu
Zakládáme si na pečlivém zpracování po technické stránce. Hlavně vysoké rozlišení nesmí chybět. Teprve pak oči vtáhnou do hry i další smysly a skutečně si připadáte, jako kdybyste se usadili na sedadle řidiče a chystali se nastartovat.

● simuluje pohyby vašich očí
Pokud nepoužijete myš, abyste nasměrovali pohled na konkrétní místo, které vás zajímá, bude to, jako kdybyste plynule otáčeli hlavou dokola (o celých 360 stupňů, takže dokonce ještě o něco víc, než zvládnou sovy). Tuto funkci lze vypnout a zafixovat pohled na jedno místo. Samozřejmě si můžete přiblížit detail, nebo naopak pohled oddálit, abyste získali odstup. Sami se rozhodnete, kam se chcete podívat – může to být na kteroukoliv stranu a taky nahoru a dolů.

● nabízí kromě zážitku i informace
Kdykoliv se můžete prokliknout na kartu vozu, kde se dozvíte všechny základní údaje a parametry auta.

● je jednoduše ovladatelná
Když se díváte, nic vás nesmí rušit. Proto jsme nastavili jednoduché, intuitivní ovládání.

● je dostupná ve stejné kvalitě v počítači i v mobilu
Optimalizujeme prohlídky i pro mobilní zařízení, uvidíte, že se skvěle a rychle se načítají.

A je tu ještě jedno pozitivum. Virtuální prohlídku můžete absolvovat, kolikrát chcete. Máte všechen čas světa, abyste si pořádně prohlédli vůz, který vám padl do oka. Těšíme se, až se na něj přijedete podívat ve skutečnosti.

Zajímá vás interiér auta? Dopřejte si virtuální prohlídku

Přejít zpět