Zastupujeme Brabus, váš vůz už nebude jako dřív

Dohodnuto, podepsáno, máme to černé na bílém. Auta Super se počátkem ledna letošního roku staly výhradním partnerem německého úpravce, společnosti Brabus, pro Range Rover, Porsche a Rolls Royce. Úmluva platí pro český i slovenský trh.

Zastupujeme Brabus, váš vůz už nebude jako dřív

Máme z této spolupráce velikou radost, protože Brabus je uznávaný, světově proslulý úpravce prémiových vozů. Těžko byste hledali někoho renomovanějšího! Nejspíš už tušíte, co tahle novinka znamená pro zákazníky. Samozřejmě velké rozšíření možností profesionálních úprav u automobilů Range Rover, Porsche Rolls-Royce které pro vás dokážeme v Auta Super zařídit.

Doporučujeme vaší pozornosti hlavně optické pakety Brabusu, které se postarají o jedinečnost a nepřehlédnutelnost vozu. Vybrat si můžete kompletní bodykit, ale klidně i jednotlivé prvky. Zkrášlený interiér, dokonalejší aerodynamika, vylepšené jízdní vlastnosti (kovaná kola Brabus jsou top!), všechno je možné

Zastupujeme Brabus, váš vůz už nebude jako dřív

Z Porúří na všechny kontinenty

Brabus proslul individualizací vozů značky Mercedes, nicméně nyní má záběr podstatně širší. Firmu založili v roce 1977 Klaus Brackmann s přítelem z vysokoškolských studií Bodo Buschmannem (ze svých příjmení poskládali název společnosti). Byl to přirozený vývoj… Otec mladého Boda vlastnil dealerství Mercedesu a synovi, který si koupil Porsche, doporučil jezdit s trojcípou hvězdou. Bodo poslechl, ale automobil si upravil sám. A brzy začal stavět auta i pro otcovy klienty a další zájemce, kteří jeho práci obdivovali.

Od toho už byl krok ke vzniku Brabusu. Brackmann, který se později rozhodl pokračovat v profesní dráze právníka, prodal svůj podíl Buschmannovi. Od Bushmannovy smrti v roce 2018 vede firmu jeho syn Constantin. To on se rozhodl otevřít dveře dokořán značkám – Porsche a Rolls-Royce a dále Range Roveru, modelové řadě Land Roveru.
Brabus, který sídlí v německém Bottropu, se stal největším úpravcem automobilů na světě (provozuje pět továren) a získal také postavení plnohodnotné automobilky. Majitelům se vyplatila (a stále vyplácí) sázka na nekvalitnější materiály a poctivou ruční práci. Tu můžete vidět na silnicích v evropských zemích, USA, Spojených arabských emirátech, ale třeba také v Číně.

Firma ctí zásadu zvanou Brabus 1-Second-Wow. Pokud upravený vůz během jediné sekundy zaujme klienta natolik, že ten se do jeho nového vzhledu na místě zamiluje, je to pro odborníky z Brabusu zásadní zpětná vazba. Udělali svou práci správně. Na vášeň jsou čísla krátká!

Zastupujeme Brabus, váš vůz už nebude jako dřív

Přejít zpět