O nás

Základem je vášeň k automobilům

Lidé jsou motorem i duší naší firmy. Všichni naši zaměstnanci mají k dokonalým vozům podobně blízký vztah jako Vy. Jejich mottem je být vždy připraven vyhovět Vám i Vašim náročným přáním a požadavkům.

Slovo majitele

1200+ prodaných vozů ročně

250+ vozů máme skladem

98% pozitivních hodnocení

Přejít dál

Slovo majitele

Vážení milovníci aut,

vítejte na našich stránkách. Děláme vše pro to, abyste se cítili v dobré společnosti. Automobily jsou totiž mojí celoživotní vášní. Už přes dvacet let se věnuji jejich prodeji. U největšího českého prodejce ojetých automobilů před rokem 2000 jsem se vypracoval až na manažerskou pozici group sales directora, který pomáhal kolegům a partnerům strategicky řídit jejich aktivity.

Rukama mi přitom prošly tisíce vozů. Vždy to pro mě bylo dobrodružství. Objevoval jsem překvapivé detaily, emoce a inspirativní technická řešení. A nenechával jsem si je jen pro sebe. Vystupoval jsem v pořadu Autosalon, psal články do automobilových časopisů a tím vším pomáhal lidem objevovat lásku pro vůni oleje, benzínu a zvuků motorů.

V roce 2010 jsem se rozhodl klientům ještě víc přiblížit a založil jsem Auta Super s.r.o. Základní myšlenka byla jednoduchá – chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům. K přátelství patří naprostá upřímnost. A také radost ze setkávání.
Troufám si říct, že se nám daří při hledání vynikajících vozů tuto myšlenku naplnit. Poznáváme denně spoustu báječných lidí a v kolektivu panuje skvělá nálada.

Máme za sebou hodně práce. Přestěhovali jsme se do nových prostor, kde je možné pod jednou střechou obdivovat více jak 70 prémiových vozů. Můžeme tam neustále zkoušet nové postupy, technologie a exkluzivní automobily. Těší nás, že Vám díky tomu můžeme poskytovat špičkové služby.

Přeji si, abyste na den nákupu Vašeho nového vozu u nás rádi vzpomínali. Mnohokrát jsme se přesvědčili, že se díky našemu přístupu z klientů nakonec opravdu stávají dobří přátelé. Doufám, že mezi ně budete patřit i Vy, pokud tomu tak už není.

Jménem celého kolektivu s úctou,


Majitel společnosti Auta Super s.r.o.

Nabízíme prémiové virtuální prohlídky

Nabízíme Vám jedinečnou možnost si naše vozy prohlédnout ve 360°, abyste nekupovali zajíce v pytli. Nabídka prohlídek je u všech našich vozů.

Virtuální prohlídky

Přejít dál

Tým Auta Super

Projděte si náš showroom v Praze

Navštivte náš showroom

City Park Hostivař
U Pekáren 1645/1
102 00 Praha 15

Po ― Pá: 9:00 ― 18:00
Sobota: 9:00 ― 15:00
Neděle: Zavřeno

info@autasuper.com
+420 605 099 990

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět