O nás

Základem je vášeň k automobilům

Lidé jsou motorem i duší naší firmy. Všichni naši zaměstnanci mají k dokonalým vozům podobně blízký vztah jako Vy. Jejich mottem je být vždy připraven vyhovět Vám i Vašim náročným přáním a požadavkům.

Slovo ředitele

1200+ prodaných vozů ročně

250+ vozů máme skladem

98% pozitivních hodnocení

Přejít dál

Slovo ředitele

Vážení zákazníci,

v Auta Super děláme všechno pro to, abychom dostáli názvu firmy. Už od roku 2010, kdy naše společnost vznikla. Podnikání je především o lidech a my si nedovolíme nabízet zákazníkům nic, co by bylo méně než „super“!

Přátelé si zaslouží jen to nejlepší – a takhle my naše klienty vnímáme. Jako dobré přátele. Chováme se k nim vlídně, upřímně, s respektem a vždycky je rádi uvítáme. Uvidíte sami, až k nám přijdete.

Jsme toho názoru, že kvalita nesmí zaostávat za kvantitou. Služby musí zůstat na špičkové úrovni, i když se každým rokem rozšiřujeme, zavádíme nové služby, víc prodáváme.
Růst je důležitý, prodejní výsledky jsou důležité, ale je tu něco víc než čísla.

Máme radost, když s naší pomocí objevíte vůz, jaký jste hledali. Ale opravdu šťastní jsme tehdy, když vám úsměv na tváří vykouzlí nejen vlastnictví nového auta, ale celá návštěva v Auta Super.

Ať už k nám zavítáte z jakéhokoliv důvodu, s potěšením se postaráme o všechny vaše motoristické potřeby. Koupí auta to v Auta Super možná začíná, ale nekončí. V AS Performance vám nový vůz upravíme, v AS Supercare se postaráme o servis a v AS Pneucare o kvalitní obutí. A budeme rádi, když při cestách po republice vyzkoušíte některou z bezkontaktních myček AS Superwash.

Přeji vám bezpečnou jízdu a spoustu krásných zážitků.


Jakub Novák
generální ředitel

Nabízíme prémiové virtuální prohlídky

Nabízíme Vám jedinečnou možnost si naše vozy prohlédnout ve 360°, abyste nekupovali zajíce v pytli. Nabídka prohlídek je u všech našich vozů.

Virtuální prohlídky

Přejít dál

Tým Auta Super

Projděte si náš showroom v Praze

Navštivte náš showroom

City Park Hostivař
U Pekáren 1645/1
102 00 Praha 15

Po ― Pá: 9:00 ― 18:00
Sobota: 9:00 ― 15:00
Neděle: Zavřeno

info@autasuper.com
+420 605 099 990

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět