O nás

Základom je vášeň k automobilom

Ľudia sú motorom i dušou našej firmy. Všetci naši zamestnanci majú k dokonalým autám podobne blízky vzťah ako Vy. Ich mottom je byť vždy pripravený vyhovieť Vám i Vašim náročným prianiam a požiadavkám.

Slovo ředitele

1200+ predaných vozidiel ročne

250+ vozidiel máme skladom

98% pozitívnych referencii

Přejít dál

Slovo ředitele

Vážení zákazníci,

v Auta Super děláme všechno pro to, abychom dostáli názvu firmy. Už od roku 2010, kdy naše společnost vznikla. Podnikání je především o lidech a my si nedovolíme nabízet zákazníkům nic, co by bylo méně než „super“!

Přátelé si zaslouží jen to nejlepší – a takhle my naše klienty vnímáme. Jako dobré přátele. Chováme se k nim vlídně, upřímně, s respektem a vždycky je rádi uvítáme. Uvidíte sami, až k nám přijdete.

Jsme toho názoru, že kvalita nesmí zaostávat za kvantitou. Služby musí zůstat na špičkové úrovni, i když se každým rokem rozšiřujeme, zavádíme nové služby, víc prodáváme.
Růst je důležitý, prodejní výsledky jsou důležité, ale je tu něco víc než čísla.

Máme radost, když s naší pomocí objevíte vůz, jaký jste hledali. Ale opravdu šťastní jsme tehdy, když vám úsměv na tváří vykouzlí nejen vlastnictví nového auta, ale celá návštěva v Auta Super.

Ať už k nám zavítáte z jakéhokoliv důvodu, s potěšením se postaráme o všechny vaše motoristické potřeby. Koupí auta to v Auta Super možná začíná, ale nekončí. V AS Performance vám nový vůz upravíme, v AS Supercare se postaráme o servis a v AS Pneucare o kvalitní obutí. A budeme rádi, když při cestách po republice vyzkoušíte některou z bezkontaktních myček AS Superwash.

Přeji vám bezpečnou jízdu a spoustu krásných zážitků.


Jakub Novák
generální ředitel

Ponúkame prémiové virtuálne prehliadky

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť si naše vozidlá pozrieť vo 360 °, aby ste nekupovali mačku vo vreci. Ponuka prehliadok je predovšetkým u premiovějších vozov, ale robíme maximum, aby sme Vám do budúcnosti mohli takto predstaviť všetky naše vozidlá.

Virtuálne prehliadky

Přejít dál

Prejdite si náš showroom v Prahe

Navštívte náš showroom

Stará Vajnorská 1369/4
831 04 Bratislava
Slovensko

Po ― Pi: 9:00 ― 18:00
So - Ne: Podľa individuálnej dohody

info@autasuper.com
+421 911 397 878

Obchodné údaje: Auta Super SK, s.r.o., Panónska cesta 21 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovensko, IČ: 52778088, DIČ: 2121130187, IČ DPH: SK2121130187 podľa §4, registrácia od 28.2.2020. Zápis v ORSR: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 141669/B.

Přejít zpět