O nás

Základom je vášeň k automobilom

Ľudia sú motorom i dušou našej firmy. Všetci naši zamestnanci majú k dokonalým autám podobne blízky vzťah ako Vy. Ich mottom je byť vždy pripravený vyhovieť Vám i Vašim náročným prianiam a požiadavkám.

Slovo majiteľa

1200+ predaných vozidiel ročne

250+ vozidiel máme skladom

98% pozitívnych referencii

Přejít dál

Slovo majiteľa

Vážení milovníci aut,

vítejte na našich stránkách. Děláme vše pro to, abyste se cítili v dobré společnosti. Automobily jsou totiž mojí celoživotní vášní. Už přes dvacet let se věnuji jejich prodeji. U největšího českého prodejce ojetých automobilů před rokem 2000 jsem se vypracoval až na manažerskou pozici group sales directora, který pomáhal kolegům a partnerům strategicky řídit jejich aktivity.

Rukama mi přitom prošly tisíce vozů. Vždy to pro mě bylo dobrodružství. Objevoval jsem překvapivé detaily, emoce a inspirativní technická řešení. A nenechával jsem si je jen pro sebe. Vystupoval jsem v pořadu Autosalon, psal články do automobilových časopisů a tím vším pomáhal lidem objevovat lásku pro vůni oleje, benzínu a zvuků motorů.

V roce 2010 jsem se rozhodl klientům ještě víc přiblížit a založil jsem Auta Super s.r.o. Základní myšlenka byla jednoduchá – chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům. K přátelství patří naprostá upřímnost. A také radost ze setkávání.
Troufám si říct, že se nám daří při hledání vynikajících vozů tuto myšlenku naplnit. Poznáváme denně spoustu báječných lidí a v kolektivu panuje skvělá nálada.

Máme za sebou hodně práce. Přestěhovali jsme se do nových prostor, kde je možné pod jednou střechou obdivovat více jak 70 prémiových vozů. Můžeme tam neustále zkoušet nové postupy, technologie a exkluzivní automobily. Těší nás, že Vám díky tomu můžeme poskytovat špičkové služby.

Přeji si, abyste na den nákupu Vašeho nového vozu u nás rádi vzpomínali. Mnohokrát jsme se přesvědčili, že se díky našemu přístupu z klientů nakonec opravdu stávají dobří přátelé. Doufám, že mezi ně budete patřit i Vy, pokud tomu tak už není.

Jménem celého kolektivu s úctou,


Majitel společnosti Auta Super s.r.o.

Ponúkame prémiové virtuálne prehliadky

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť si naše vozidlá pozrieť vo 360 °, aby ste nekupovali mačku vo vreci. Ponuka prehliadok je predovšetkým u premiovějších vozov, ale robíme maximum, aby sme Vám do budúcnosti mohli takto predstaviť všetky naše vozidlá.

Virtuálne prehliadky

Přejít dál

Prejdite si náš showroom v Prahe

Navštívte náš showroom

Stará Vajnorská 1369/4
831 04 Bratislava
Slovensko

Po ― Pi: 9:00 ― 18:00
So - Ne: Podľa individuálnej dohody

info@autasuper.com
+421 911 397 878

Obchodné údaje: Auta Super SK, s.r.o., Panónska cesta 21 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovensko, IČ: 52778088, DIČ: 2121130187, IČ DPH: SK2121130187 podľa §4, registrácia od 28.2.2020. Zápis v ORSR: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 141669/B.

Přejít zpět