Výhradní partner pro CZ a SK

pro vozy Porsche, Range Rover a Rolls Royce

interiéry

Pro vozy Range Rover, Porsche a Rolls Royce dodává společnost BRABUS skrz svého výhradního partnera Auta Super do České a Slovenské republiky prémiové komponenty interiérů. V nabídce jsou celé komplety obsahující prémiové sedačky, prvky palubních desek a dveřních výplní, ale i jednotlivé komponenty mezi které patří sportovní kryty pedálů nebo prahové lišty. Interiéry BRABUS dodáváme včetně odborné montáže.

Porsche
Range rover
Rolls royce

Kola

Společnost BRABUS dodává vysoce kvalitní disky kol vyráběné nejmodernější technologií kování. Díky nejmodernějším výrobním postupům vynikají kola BRABUS vysokou pevností a nízkou hmotností. Disky kol dodáváme pro vybrané modely Range Rover, Porsche a Rolls Royce. Auta Super jsou výhradním partnerem společnosti BRABUS pro vozy Range Rover, Porsche a Rolls Royce v České a Slovenské republice.

Bodykity

Stěžejním prvkem výrobního programu společnosti BRABUS jsou karosářské díly a kompletní bodykity. Společnost BRABUS patří k největším výrobcům bodykitů na světě a její produkce je známá automobilovým příznivcům po celém světě. Auta Super dodává na český a slovenský trh bodykity a ostatní exteriérové prvky pro vozy Range Rover, Porsche a Rolls Royce.

individuální úpravy

Společnost Auta Super je od 1. ledna 2024 výhradním partnerem firmy Brabus, konkrétně pro modelovou řadu Range Rover a značky Porsche a Rolls-Royce. Auta Super zastupují tuto německou společnost zaměřenou na úpravy vozů na českém i slovenském trhu.

Díky dlouhodobým zkušenostem s prodejem a úpravou prémiových vozů, vám můžeme ve spolupráci se společností BRABUS nabídnout individuální přístup při řešení vašich požadavků při úpravě vozů. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli požadavkem týkajícím se úprav vašeho vozu. Naši technici v AS Performance jsou připraveni najít to nejvhodnější řešení vašeho požadavku.