VYUŽIJTE SUPER FINANCOVÁNÍ

Probereme s Vámi úvěrové a leasingové možnosti od renomovaných bank a finančních společností, aby Vám financování vozu maximálně vyhovovalo. Zařídíme veškerou potřebnou administrativu.

Vice o službě

0 nejnižší akontace

6–96 měsíců splácení

8 bankovních partnerů

Přejít dál

Najdeme pro Vás to nejvýhodnější financování Vašeho nového automobilu. Díky dlouholeté spolupráci máme nadstandardní nabídky financování. Pro naše klienty jsme v roce 2019 profinancovali více jak 120mil. Kč, jsme si tedy jisti, že pro Vás zajistíme výhodnou nabídku. Financování pro Vás rádi zařídíme i na vůz koupený jinde než u nás. Spolupracujeme se sedmi renomovanými bankovními subjekty. Neváhejte nás kontaktovat.

Stačí pár podpisů a můžete svým vysněným vozem odjet. Nemusíte přitom zaplatit ani korunu. Pro snazší schválení úvěru nebo klasického či operativního leasingu však doporučujeme akontaci minimálně 10% a u plátců DPH 20% z ceny automobilu. Uvěr pro Vás zajistíme online na naší provozovně. V případě výběru našeho bankovního partnera stačí uhradit pouze akontaci a můžete odjet s vozem.

Naši partneři: ČSOB Leasing, Moneta Auto, Essox, S Autoleasing, Raiffeisen-Leasing, Unicredit Leasing, Unileasing NOVĚ poskytujeme financování i našim klientům na Slovensku.

Kontaktujte náš tým

Přejít zpět