DOPŘEJTE SI SUPER MYTÍ

Chceme, aby Váš vůz měl kvalitní péči i při každodenním užívání. Proto budujeme síť nadstandardně vybavených bezkontaktních myček AS SUPERWASH. Jako členové naší AS rodiny v nich získáte zvýhodnění.

Vice o službě

24/7 máme otevřeno nonstop

4 - 8 nadstandardních mycích boxů

100% možnost ovládání přes mobilní aplikaci

Přejít dál

Naše bezkontaktní myčky najdete postupně na různých místech v ČR. Design v našem AS motivu vždy poznáte. Vždy je AS SUPERWASH součástí velkého retailového parku, kde dominantu hraje prodejce potravin LIDL. Víme, že ne každého baví nakupování, tak proč si neumýt a nevyluxovat auto v čase, kdy Vaše drahá polovička nakupuje.

Samoobslužné myčky budou vybaveny solárními panely (šetřit energii je vždy třeba), mytí DUAL (mix prášek/tekutina) pro kvalitnější umytí, některá mycí centra budou vybavena vysokotlakým mytím podvozku. Na všech místech najdete mutlifuknční vysavače a ovládání a placení přes mobilní aplikaci, kde pro naše klienty budou bonusy a zvýhodnění.

Chceme aby náš AS brand byl dostupný pro všechny. Ať si každý může svůj vůz umýt a přitom si užít prvotřídních služeb a bonusů naší AS Family.

AS SUPERWASH
City Park Hostivař
U Pekáren 1645/1,
Hostivař, 102 00 Praha 10
Tel.: +420 605 099 990
E-mail: info@as-superwash.cz
www.as-superwash.cz

Přejít zpět