Jaro se ptá, co zrovna řešíte v garáži?

Každý řidič potřebuje v jarních měsících něco trochu jiného. Většina z nás míří do servisu přezout pneumatiky, někteří se rozhodli dopřát svému autu atraktivnější vzhled, další zvažují koupi nového automobilu. Jsme připraveni pomoci vám se vším!

Jaro se ptá, co zrovna řešíte v garáži?

A je to tady zas. Jaro, slunko, teplo, paráda! Akorát vaše auto není po zimě zrovna v kondici – zespod od soli, se zablácenou karoserií a se zimním vzorkem na „botách“. Anebo ještě hůř, to správné (rozuměj vysněné) auto zatím nemáte, i když nějaké určitě chcete. Společně to všechno vyřešíme.

Potřebuju nové auto

Čekají nás krásné dny, je to příležitost udělat si cestování co nejpříjemnější. Co takhle pořídit si kabriolet? Představte si, jak se projíždíte po úzkých silničkách, kocháte se malebnou krajinou, na sedadle spolujezdce sedí někdo vám milý. Sluneční paprsky vás šimrají na tváři, teplý větřík pofukuje… Že se zrovna stahují mraky a vypadá to na déšť? Není nic jednoduššího než zatáhnout střechu, určitě se brzy vyjasní.

Věřte, bude to luxusní svezení, protože všechny kabriolety, které máme nabídce, jsou takové. Porsche 911 je legenda, o tom žádná, teď jde o to, jestli se vám bude víc zamlouvat Carrera 4S, nebo Targa 4GTS? Jinými slovy, toužíte po rychlém „atletovi“ s plátěnou stahovací střechou, nebo po unikátním „skorozávoďákovi“, u kterého nesklápíte celou střechu, ale pouze střešní panely nad předními sedadly?

Jestli ovšem vaše srdce víc hoří pro vzpínajícího se vraníka, je tu Ferrari Portofino. Tento oslnivě elegantní a zároveň sportovně vyhlížející krasavec vám rád ukáže, jak vypadá vášnivá jízda. Jestli si vyberete romantiku ve volnějším stylu, nebo jízdu na výkon, je na vás.

A ani v sekci kabrioletů nechybí modely našich nejpočetněji zastoupených, protože mezi zákazníky nejoblíbenějších značek BMW a Mercedes-Benz (třídy SL, E nebo S). Nápadně mezi nimi vyniká Mercedes-Benz třídy G, kabriolet, který je jako stvořený do náročného terénu. Však se sami podívejte…

Jaro se ptá, co zrovna řešíte v garáži?

Dopřeju automobilu hezčí kabátek

Když vy můžete stát u skříně a vybírat si, co si vezmete na sebe, proč by nemohlo svůj vzhled měnit i vaše auto? Jaro je symbol šťastných začátků a barevný polep, který si v AS Performance vyberete podle svého vkusu, je fajn způsob, jak ho patřičně oslavit.

A pokud netoužíte po nových barvách, možná oceníte PPF polep (Paint Protection Film). Ten vzhled vozu nezmění, zato ochrání lak vozu před poničením. Šrámy od poletujících kamínku, znečištění hmyzem, vyblednutí způsobené slunečními paprsky – nic z toho nechcete, a taky to díky ochranné fólii (na autě) mít nebudete. Fólie navíc (podobně jako vosk) nečistoty a vodu vysloveně odpuzuje a menší škrábance v ní se působením tepla samy zacelí.

Jaro se ptá, co zrovna řešíte v garáži?

Chci připravit vůz na sezónu

Stačí, když nám dáte klíče od vozu. Víc dělat nemusíte. Vezmeme vaše auto do servisu, zařídíme vše, co je třeba, a auto vám zas přivezeme. Zkontrolované, vyčištěné, s vyměněnými pneumatikami. V AS Pneucare používáme k výměně kol a pneumatik špičkové automatické stroje, kromě toho pneumatiky také prodáváme, myjeme, spravujeme a skladujeme. A co na závěr jarní přípravy? Uděláte dobře, když zavezete auto do myčky. Můžete využít některou z naší sítě moderních ekologických, bezkontaktních myček AS Superwash. A sezóna může začít!

Jaro se ptá, co zrovna řešíte v garáži?

Přejít zpět