Z VAŠEHO VOZU UDĚLÁME UNIKÁT

Potřebujete aby Váš nový automobil vynikal, chcete jinou barvu, fólii, nebo prostě jen jiný design? Chcete, aby byl Váš vůz jedinečný? Jestli někdo umí obléci Vaše vozidlo do snového kabátu, je to AS PERFORMANCE.

Vice o službě

100% originál

100% unikát

100% jedinečnost

Přejít dál

Pod značkou AS PERFORMANCE pro Vás budujeme unikátní soubor služeb na jednom místě. Nabízíme polep moderními matnými fóliemi, celopolep vozu, designový polep, reklamní polep, polep speciální folií, která eliminuje teplo ve vozidle a další podobné vychytávky. Stále více aplikujeme na vozy ochranné fólie, které nemění barvy Vašeho vozu, ale ochrání před oděrkami, škrábanci a nechtěným podřením na parkovišti u supermarketu. Sníte o tom, že Váš Mercedes bude mít Brabus paket, Vaše BMW se bude tvářit jako žádné jiné, aby se za ním každý otočil?

Můžeme také do Vašeho vozu instalovat satelity, sledovací zařízení, televizní monitory a zabezpečovací zařízení včetně radarů. Samozřejmě se postaráme o servisní úkony na Vašem vozidle a v neposlední řadě o ochranu laku NANO technologií či jeho renovaci pod rukama odborníků v oboru. Všechny služby, které Vás jen s péčí o vůz napadnou nabízíme na jednom místě pod jednou střechou. Poznejte AS PERFORMANCE.

Pro komplexní servis jsme sestavili tým zkušených specialistů na jednotlivé práce. Pokud chcete Vaši představu dříve vidět, připravíme Vám i v našem unikátním softwaru vizualizaci nového kabátu Vašeho vozu. V předstávách se u nás meze nekladou.

Přejít zpět