DOPŘEJTE SI SUPER RUČNÍ MYTÍ

Chceme, aby Váš vůz měl kvalitní péči i po prodeji, proto rozšiřujeme naši nabídku služeb o ruční mytí a čištění vozu vč. dezinfekce OZÓNEM. Službu ručního mytí poskytujeme v našem moderním centru AS Pneucare.

Vice o službě

100% kvalita našich služeb

100% závislost na parfemaci vozu

100% dezinfekce Vašeho vozu

Přejít dál

V ručním mytí vozidel máme praxi již dlouhé roky. Odmyli jsme ručně tisíce vozů. Spousta našich klientů si vytvořila závislost na parfemaci a čistotě vozu, který u nás zakoupili. Nemáme ambice mít na výběr ze spousty programů a možností, vybrali jsme pro Vás ty dva nejlepší, které jsou prověřeny našimi klienty. V současné situaci nabízíme dezinfekci ozónem ZDARMA pro všechny naše klienty. Nabízíme v rámci Prahy i možnost odvozu a doručení vozu.

Programy, které pro Vás nabízíme jsou pojmenovány Exclusive AS a Standard AS. Oba programy zahrnují ruční mytí, odstranění zaschlého hmyzu, ruční vysušení vozu, kompletní vysátí interiéru vč. zavazadlového prostoru, vyčištění palubní desky, ošetření vnitřních plastů, ošetření pneumatik, vyčištění alu disků, vyleštění oken a zrcátek, tepování koberečků a provonění interiéru. Program Exclusive AS navíc nabízí Ruční ochranné voskování nanotechnologií s účinkem až 3 měsíce.

Přejít zpět