PRODEJTE ZA SUPER CENU

Rukama nám prošly tisíce automobilů. Dokážeme kvalifikovaně posoudit aktuální hodnotu i u toho Vašeho. A domluvit se na podmínkách prodeje, které Vám budou nejlépe vyhovovat.

Vice o službě

< 5 milionů Kč vykoupíme vůz

80% vozů nesplní naše podmínky

100% platba ihned za Váš vůz

Přejít dál

Chcete vůz hned prodat a mít peníze co nejrychleji na účtu? Nebo ho dát do komise a počkat si na kupce, který kvality Vašeho automobilu nejvíc ocení? Dáváte starý automobil na protiúčet za nový? Všechny možnosti Vám nabízíme včetně vyřízení související administrativy. Rychle a bez zbytečných vytáček.

O Váš automobil se při prodeji postaráme, jako by byl náš vlastní. Důkladně ho prohlédneme, vyčistíme a naleštíme. Pak ho umístíme do naší nabídky na nejnavštěvovanějších inzertních serverech jak v ČR, SK, tak i v rámci EU. Seznámíme s ním i vzrůstající komunitu na sociálních sítích. Ovšem musí mít prokazatelný původ, garanci kilometrů, servisní historii a být bez vážnějšího poškození. Dobrý obchod je ten, kde jsou spokojeny všechny strany.

Zajímají nás všechny automobily, které splňují naše podmínky prodeje. V případě zájmu nás kontaktujte info@autasuper.com.

Kontaktujte náš tým

Přejít zpět